Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Mondicon behaalt ISO 9001 certificering

10 augustus 2018Cloud & Infrastructuur

Mobiel dataspecialist Mondicon heeft de gerenommeerde ISO 9001:2015 certificering behaald. Tijdens de recent uitgevoerde audit heeft Mondicon aangetoond dat het kwaliteitsbeleid op orde is. Daarnaast bleek dat de processen in de organisatie op een professionele manier vastgelegd zijn en worden ze ook als zodanig nageleefd. De certificering is niet alleen toegekend aan Mondicon. Ook de entiteiten CheerIoT en We.Stream, beiden onderdeel van Mondicon, hebben de audit succesvol doorstaan.

Mondicon levert internationaal mobiele data-oplossingen op maat. Met deze dienstverlening richt Mondicon zich onder andere op de maritieme sector en broadcasting industrie. In 2017 werd CheerIoT gelanceerd. CheerIoT richt zich specifiek op Internet of Things-projecten met het leveren van wereldwijde connectiviteit middels een cloud platform. Begin dit jaar, tijdens ’s werelds grootste techbeurs CES, introduceerde Mondicon de We.Stream. Dit is een veilige mobiele WiFi-hotspot, waarmee reizigers in meer dan 100 landen betaalbaar en veilig kunnen internetten. We.Stream kondigde recent samenwerkingen aan met verschillende internationale partners, voor de wereldwijde verkoop van de WiFi hotspot.

 

Eelco Schoenmakers, Manager Back Office bij Mondicon: “Ik ben supertrots op ons team. Vooral het feit dat we de certificering voor alle drie onze entiteiten hebben behaald in een relatief korte periode is echt een grote prestatie. Naast het behalen van het certificaat hebben we gedurende het traject, onder begeleiding van Jeroen Molenaar van MnP Solutions, direct al een aantal verbeteringen kunnen implementeren die een merkbaar positieve uitwerking hebben op onze organisatie.”

 

Joachim de Wild, co-CEO van Mondicon vult aan: “Mondicon is de afgelopen jaren enorm hard gegroeid en we zijn een aantal nieuwe initiatieven gestart. Dat we ons in deze dynamische tijden zo professioneel en flexibel hebben kunnen blijven ontwikkelen is een groot compliment aan ons volledige team. Het geeft aan dat onze organisatie staat en dat is een belangrijke voorwaarde om onze groeidoelstellingen voor de komende jaren te realiseren.”

 

Jeroen Molenaar, Partner bij MnP Solutions: “In de korte tijd dat ik Mondicon nu ken ben ik onder de indruk geraakt van de professionaliteit en de lenigheid die de volledige organisatie toont. Ik ben er dan ook van overtuigd dat Mondicon, samen met haar andere entiteiten, klaar is voor een succesvolle toekomst.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    Satelliet
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nederland en Europa te kwetsbaar in de ruimte, Huizen ruilt OGD in voor DSC (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs