Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Nieuwe features voor Keeping urenregistratie

23 september 20193 minuten leestijdCloud & Infrastructure

Enschede, 23 september 2019 – Urenregistratie-app Keeping lanceert nieuwe mogelijkheden voor het MKB en zzp’ers. Vanaf nu kan direct gewerkte tijd worden bijgehouden vanuit populaire projectmanagementapps, waardoor gebruikers niet meer elke dag apart hun timesheet hoeven in te vullen. Daarnaast is dieper inzicht in de exacte opbrengst mogelijk door een diepe koppeling met het populairste boekhoudpakket voor zzp’ers en het kleinbedrijf.

De lancering van de nieuwe mogelijkheden valt samen met een prijsverlaging via de introductie van een Plus-abonnement. Vanaf deze maand is de applicatie met alle nieuwe functies te gebruiken voor € 5,40 p/g/p/m in plaats van het oude tarief van € 8,00 p/g/p/m. Keeping heeft altijd een gratis versie gehad voor zzp’ers, deze blijft behouden.

Gewerkte tijd bijhouden kan nu direct vanuit: Trello, Basecamp, Asana, Jira en GitHub. Ondersteuning voor meer projectmanagementapps ligt in het verschiet. Naast een toegevoegde Keeping-knop, is het ook mogelijk om direct in de projectmanagementapps inzicht te krijgen. In één oogopslag is te zien hoe lang reeds gewerkt is aan elke taken van een project.

Met nieuwe kalenderkoppelingen kunnen gebruikers gewerkte tijd terugzien in hun digitale kalender via Outlook, Google Calendar of Apple Agenda.

De opbrengst van gewerkte tijd kunnen gebruikers nu exact terughalen in een rapportage door nieuwe boekhoudkoppelingen. Er wordt begonnen met Moneybird. Gebruikers koppelen facturen uit dit programma nu eenvoudig aan gewerkte tijd in Keeping. Door een veelzijdige aanpak zijn zelfs ingewikkelde rekeningen precies te koppelen. Hierdoor is exact financieel inzicht binnen handbereik voor zzp’ers en het MKB.

Tot slot presenteert Keeping de gehele applicatie, inclusief alle nieuwe mogelijkheden op een compleet vernieuwde website. Deze is te bekijken op: https://keeping.nl.

Over Keeping

Keeping is een softwareapplicatie voor moeiteloze urenregistratie. Keeping helpt ruim 18.000 ondernemers en zzp’ers in Nederland en België met het voeren van hun urenadministratie. Gebruikers van Keeping krijgen door de uitgebreide rapportagemogelijkheden inzicht in de tijdsbesteding van iedereen in hun team. Integraties met projectmanagementapplicaties en boekhoudpakketten maken het mogelijk dit inzicht verder te verdiepen. Keeping is ontwikkeld met veel aandacht voor de gebruiker, om zo het invoeren van de tijdbesteding snel en prettig te maken. Een fijne interface en mobiele apps zorgen ervoor dat gebruikers Keeping gemiddeld met een 9.1 beoordelen.

Keeping is opgezet en ontwikkeld door Label305, een softwareproductontwikkelingsbureau uit Enschede en Amsterdam. Keeping kwam voort uit frustraties met de toen aangeboden urenregistratie-apps. Label305 ging zelf aan de slag om een softwareapplicatie te maken die meer inzicht geeft en gebruiksvriendelijker is voor zowel teams als zelfstandigen.

Naast de ontwikkeling van Keeping, houdt Label305 zich bezig met het ondersteunen en adviseren van startups en grote bedrijven. Label305-ingenieurs ontwierpen en ontwikkelden de applicaties van de volgende Nederlandse startups: TaXapi, Fairlingo, Autosociaal, Trecxs, Travelia, 360SportsIntelligence en Continuous Learning. De experts van Label305 spelen tevens een belangrijke rol bij de software voor producten van: Nedap, VETH, itslearning, WaterRower, Sunway, NoHRD en RP3 Dynamic.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Snelle start Nationaal Instituut voor Defensie Technologie

    Risico, risk
    Data & AI

    Kort: EU schakelt Capgemini in voor studie naar ai-cyberrisico’s, VodafoneZiggo groeit weer (en meer)

    Cloud & Infrastructure

    Loopgravenoorlog tussen Nexperia en China verdiept zich

    Carrière

    Kort: Nieuwe verkeerssoftware strandt na vijf dagen, Chinese liefdesrobots lonken naar Europa (en meer)

    Security & Risk

    Kort: Aanval kost Ahold Delhaize 250 miljoen, datalek bij leverancier voor rekening van bedrijf (en meer)

    IT Industry news

    Kort: Ziggo scheurt door Amsterdam en Utrecht, Duitse Plancraft actief in de bouw (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs