Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Qoden en Accordis beginnen nieuw bedrijf OMNIPORT

16 februari 2022Innovatie & Transformatie

IT-dienstverlener voor de zorg Accordis en applicatiebouwer Qoden starten het nieuwe bedrijf OMNIPORT. Zij hebben de ambitie om van OMNIPORT dé expert te maken in koppelingen en applicaties voor Ons, het elektronisch cliëntendossier van Nedap. De organisatie neemt in eerste instantie de oplossingen uit het portfolio van Qoden over en ontwikkelt daarnaast nieuwe oplossingen. André Kok, voorheen Key-Accountmanager bij Sharp Electronics Benelux, is aangetrokken als commercieel directeur van het nieuwe bedrijf.

Groeiende vraag naar koppelingen en applicaties  

Qoden en Accordis zagen in de markt een groeiende vraag naar eenvoudige, veilige en schaalbare koppelingen en applicaties om nog meer uit Nedap Ons te halen. Naar aanleiding hiervan besloten de twee bedrijven hun krachten te bundelen in een nieuwe organisatie. Waar Accordis sterk is in het inrichten van de juiste systemen voor zorgprocessen, heeft Qoden haar sporen verdiend in het ontwikkelen van webapplicaties voor zorgorganisaties. Kenmerkend is dat de oplossingen van OMNIPORT vergaand te configureren zijn, zodat zij passen in uiteenlopende organisatievormen, werkwijzen en vraagstukken.

Nu drie producten, later meer

OMNIPORT brengt met de lancering drie producten op de markt, die veel ruimte bieden voor configuratie. Het gaat om een AFAS-Ons-koppeling voor medewerkers en contracten, digitaal ondertekenen vanuit Nedap Ons en het automatisch toekennen van autorisaties. In 2022 zullen meerdere producten volgen. 

Commercieel directeur van OMNIPORT, André Kok, licht toe: “Het starten van deze nieuwe onderneming was een logische stap. Qoden en Accordis hebben de ervaring en de kennis van de markt. Door de Nedap Ons applicaties en koppelingen vanuit OMNIPORT aan te bieden, bereiken onze producten een bredere markt. Iedereen die Nedap Ons gebruikt kan onze koppelingen en applicaties inzetten.” 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs