Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Samenwerking Citrix en Samsung

6 april 2017Cloud & Infrastructuur

Combinatie van Citrix Receiver en Samsung DeX stelt organisaties in staat smartphones te gebruiken als volledig functionerende desktop met beveiligde toegang tot digitale werkomgeving

Samenwerking Citrix en Samsung: desktopervaring op de Samsung Galaxy S8 met Samsung DeX .Combinatie van Citrix Receiver en Samsung DeX stelt organisaties in staat smartphones te gebruiken als volledig functionerende desktop met beveiligde toegang tot digitale werkomgeving

Steeds meer bedrijven omarmen mobiele bedrijfsstrategieën. Steeds meer mensen zijn daardoor onderweg met verschillende devices. Met de introductie van Samsung DeX wil Samsung deze bedrijven helpen de efficiëntie te verhogen en bedrijfskosten te reduceren. In combinatie met Citrix Receiver, verandert de nieuwe Samsung Galaxy S8 in een desktopomgeving met een geoptimaliseerde gebruikersomgeving voor multitasking met toetsenbord- en muisondersteuning, mogelijkheid tot het aanpassen van de venstergrootte, taakbalk pop-up meldingen en veel meer.

De combinatie van Citrix en Samsung DeX biedt werknemers beveiligde toegang tot hun digitale werkomgeving en alle bedrijfsdata en -applicaties die zij nodig hebben. Naast deze oplossing biedt Citrix ook ondersteuning en integratie voor Samsung devices, bestaande uit XenMobile enterprise mobility management, beveiligingsfuncties en ondersteuning voor beveiligde apps met Samsung Knox. Citrix ondersteunt bovendien Samsung Enterprise Firmware-Over-The-Air (E-FOTA), dat IT-beheerders in staat stelt om meer controle te hebben over het updaten van de devices.

Lees voor meer informatie het volledige (Engelstalige) bericht

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    samenwerking
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Citrix neemt Amerikaanse Cedexis over

    Zelfrijdende auto
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Samsung zet volop in op zelfrijdende auto

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs