Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

SecurityHive maakt Authenticated Scan beschikbaar

8 december 2020Cloud & Infrastructuur

SecurityHive maakt Authenticated Scan beschikbaar om kwetsbaarheden en zwakke plekken te ontdekken.

In juni dit jaar kondigde de Rotterdamse Cyber Security onderneming SecurityHive haar Network Vulnerability Scanner aan. Nu vlak voor het einde van 2020 maakt het bedrijf haar Authenticated Scan bekend. Hiermee wordt de werking van de Network Vulnerability Scanner sterk uitgebreid.

Eerder dit jaar breidde SecurityHive haar portfolio uit om haar partners en klanten ook op een actieve wijze in staat te stellen om op proactieve wijze Cyber Security te kunnen verbeteren.  Met een Network Vulnerability Scanner zijn bedrijven in staat om apparaten en de netwerkinfrastructuur te scannen op zwakke plekken en kwetsbaarheden. Hiermee biedt SecurityHive inzage in de huidige security status van de ICT-omgeving en kan Shadow-IT ontdekt worden.

De Authenticated Scan (soms ook Credentials Scan genoemd) is een aanvulling op deze Network Vulnerability Scanner. Door inloggegevens te gebruiken, kan de scanner meer informatie verzamelen en kwetsbaarheden ontdekken, die anders nooit of te laat ontdekt zouden worden.

De toevoeging van de Authenticated Scan is een grote stap voor de Nederlandse onderneming. Het continu kunnen scannen op kwetsbaarheden, inclusief het gebruik van inloggegevens, maakt dat het bedrijf als één van de weinigen in de markt bedrijven en organisaties hier in kan voorzien, op een toegankelijke wijze.

Deze richting is niet vreemd. De overheid stuurt om bedrijven meer bewust te maken van cyberweerbaarheid. Incidenten komen steeds vaker voor en zijn niet meer ver bij ons vandaan. Een belangrijk aspect hierin is antwoord kunnen geven op de vraag: “hoe staan wij ervoor?”.

Daarnaast is dit een onderdeel dat ook belangrijk is voor bijvoorbeeld de AVG, ISO 27001, ISO 27701, BIO (overheid) en NEN 7510 (zorg).

Ook voor de IT Partners van SecurityHive is dit een mooie ontwikkeling. Alle producten komen samen in één portaal, welk met API’s te koppelen is met andere systemen. Hierdoor fungeert SecurityHive als onderdeel van een ecosysteem.

SecurityHive biedt bedrijven en organisaties de mogelijkheid om haar Network Vulnerability Scanner en Honeypot 30 dagen uit te proberen.

Vraag een 30 dagen gratis trial aan via: https://www.securityhive.nl/nl/registreer

Lees meer over de Authenticated Scan op: https://www.securityhive.nl/nl/producten/netwerk-vulnerability-scanner/authenticated-scan

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    ADEZZ x Fellowind

    De stille kracht van AI in klantcontact: ADEZZ blijft persoonlijk in 15 landen (Fellowmind en ADEZZ)
    Pijl naar rechts icoon

    MindYourPass

    De nieuwe standaard in credential security, digitale identiteit & soevereiniteit (MindYourPass)
    Pijl naar rechts icoon

    Zorggroep de Opbouw x Strict

    Van drijfzand naar fundament: veilige IT voor Zorggroep de Opbouw
    Pijl naar rechts icoon

    IGNE

    OmgevingsChat: AI in een complex juridisch domein (IGNE)
    Pijl naar rechts icoon

    Ability

    AI maakt complexe kennis over geluidshinder bruikbaar voor heel Nederland (Ability en Provincie Zuid-Holland)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: AP helpt bij medische data in cloud, Europol haalt bezem door darkweb (en meer)

    deal ceo
    Cloud & Infrastructuur

    Als eerste lokale Benelux-partner officieel erkend door Anthropic

    Security & Awareness

    Kort: Kabinet moet zich wapenen tegen ai-cyberaanvallen, ‘stroopwafel-succes’ DNA Services (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Cloud & Infrastructuur

    Eerenberg (Financiën) houdt vast aan belastingdeal met Fast Enterprises

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Mastercard verleidt fin­tech­star­tups, Vertiv en Nvidia tillen ai-fabriek omhoog (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs