Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Softwareleverancier Umbrella neemt Qvision over

11 april 2018Innovatie & Transformatie

Qvision en Umbrella bundelen hun krachten: zij gaan vanaf nu samen verder als één bedrijf. De woonruimteverdelingssoftware van Qvision wordt gekoppeld aan de dienstverleningssoftware van Umbrella. Gezamenlijk vormt dit een krachtige oplossing voor het volledige dienstverleningsproces van woningcorporaties.

Dienstverlening naar een nieuw digitaal niveau

Qvision is expert op het gebied van woonruimteverdeling. Umbrella is specialist op het gebied van digitale dienstverlening. Samen willen zij de volledige dienstverlening van woningcorporaties naar een nieuw digitaal niveau tillen. Vanaf het moment dat er een woning wordt gezocht tot aan het opzeggen van de huur. De samenwerking zorgt ervoor dat beide bedrijven zich volledig kunnen focussen op hun core business zodat zij volop kunnen blijven innoveren in de sector.

Vergelijkbaar DNA

Jasper Simmer, commercieel directeur Qvision, over de aanleiding van de samenwerking: “In Umbrella zien wij een innovatieve partner met een vergelijkbaar DNA. Door de samenwerking kunnen wij ons volledig richten op de doorontwikkeling van ons woonruimteverdelingsplatform easyMatch. In combinatie met Umbrella leveren we dan een totaalpakket op het gebied van digitale en online dienstverlening.”

Ook zullen Qvision en Umbrella gaan inzetten op een naadloze integratie van hun producten die beide zijn gebaseerd op het ASP.NET framework van Microsoft.

Kloof dichten tussen woningzoekende en huurder

Gezamenlijk gaan de bedrijven de kloof tussen woningzoekende en huurder dichten, aldus commercieel directeur Umbrella, Hermen Joostens: “We zien dat er nog veel te winnen is op het gebied van digitale dienstverlening. Vooral wanneer je de volledige klantreis in het verhuurmutatieproces weet te optimaliseren. De kloof tussen woningen zoeken en een woning huren moet worden gedicht. En daar gaan wij gezamenlijk voor zorgen! Wij kijken er ontzettend naar uit dit samen met Qvision uit te breiden en zijn trots zo’n kwalitatief sterke partner aan boord te mogen verwelkomen.”

UME nieuwe eigenaar Qvision

Op 11 april is de overname afgerond. UME – de eigenaar van Umbrella – neemt alle aandelen van Qvision BV over. Zowel Qvision als Umbrella blijven onder hun eigen naam actief.

UME is de holding boven de succesvolle en award winnende bedrijven Umbrella en Embrace SBS. Dit zijn sterk groeiende organisaties op het gebied van gebruiksvriendelijke en klantgerichte online software. Na de overname van Qvision werken er in totaal ruim 125 medewerkers vanuit vestigingen in Nederland, Duitsland en Bulgarije voor de holding.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Chinese eigenaar Wingtech wil controle terug over Nexperia Nijmegen

    Innovatie & Transformatie

    Nieuw Actieprogramma Duurzame Digitalisering

    Carrière

    Computable Awards: de hoogmis van de ict-sector

    Innovatie & Transformatie

    Hulde aan de winnaars van de Computable Awards 2025

    Overheid

    ‘Nederlandse Digitaliseringsstrategie gaat zeker één miljard per jaar kosten’

    Innovatie & Transformatie

    Europa, laat je niet opnieuw gijzelen door technologie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs