Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Webinar – De uitdaging van effectieve en wendbare IT besturing

14 oktober 2020Data & AI

29 Oktober aanstaande zal InovaPrime in samenwerking met iTactics de uitdagingen bespreken die middelgrote organisaties hebben met hun IT besturing oftewel de IT governance. Kwint Hoge en Niels van Woudenberg, iTactics partners, en Marco Batista InovaPrime CEO, praten over wat wendbare en effectieve IT governance betekent en waarom het belangrijk is, delen inzichten, en geven tips waarmee je vandaag kan starten om de IT governance van jouw organisatie beter te maken.

De webinar vind plaats op donderdag 29 oktober om 15:00 op het Zoom.us platform. Je kunt je hier aanmelden en er meer over te weten komen.   

In de Webinar zullen zij ingaan op de tools, processen, communicatie en samenwerking die nodig is binnen IT governance, de waarde van effectieve en wendbare IT governance, de rol van IT en het IT operating model, en andere relevante onderwerpen.  

Je krijgt daarmee toegang tot inzichten en tips waarmee je vandaag kan starten om de IT governance van jouw organisatie beter te maken.  

Meld je vandaag aan! Heb je geen tijd op dat moment? Registreer je toch en je krijgt toegang tot de opname en presentatie.    

 

InovaPrime  

InovaPrime is een snel groeiende innovatieve adviesorganisatie die opereert op terreinen zoals governance, management en informatie technologie. Met succesvolle cases in het implementeren van management oplossingen bij een breed scala aan branches, van banking tot aeronautica tot consumenten elektronica, staat InovaPrime vooraan bij de ontwikkelingen om managers in al deze takken van de economie te voorzien van de juiste informatie op het moment dat beslissingen moeten worden genomen. Meer informatie: https://www.inovaprime.com/ 

iTactics 

iTactics is gespecialiseerd in het bouwen van effectieve IT organisaties van grote en middelgrote organisaties. iTactics helpt clienten met tools, processen en software om mensen te laten samenwerken tijdens de voorbereiding en uitvoering van IT projecten. Meer informatie: https://www.itactics.nl/   

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    cyberaanval rusland
    Security & Awareness

    Rus­sisch­spre­ken­de cy­ber­net­wer­ken vestigen zich in Europa

    Komeet
    Data & AI

    Kort: Nvidia stijgt als een komeet, Gartner ziet ai-uitgaven verder oplopen (en meer)

    Security & Awareness

    ‘Ai net zo goed in phishen als mensen’

    Carrière

    Generatieve ai maakt rekrutering steeds complexer

    Overheid

    Kort: Kamer wil niet van WAS af, Centric koopt OrtaX (en meer)

    Data & AI

    Gemeenten lanceren ai‑tool voor bronanonimisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs