Afas regelt salarisstroken Meander-ziekenhuizen

13-01-2010 11:42 | Door Pim van der Beek | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

De Leusdense leverancier Afas Erp Software levert software voor salaris- en personeelsadministratie aan het Meander Medisch Centrum. Ongeveer 3500 medewerkers van de aangesloten ziekenhuizen met vestigingen in Amersfoort, Soest en Baarn, hebben via een portal toegang tot hun digitale salarisstrook en hr-informatie. De implmentatie van die nieuwe software is in zes maanden tijd afgerond. Afas vervangt administratiesoftware van leverancier Logica.

Via de nieuwe hr-portal kunnen medewerkers online hun persoonlijke gegevens raadplegen, waaronder de digitale loonstrook. Het ziekenhuispersoneel kan in dit systeem persoonlijke gegevens beheren met behulp van de Employee Self Service (ESS)-module. Daarmee kunnen zij onder andere een verhuizing doorgeven, een onkostenvergoeding invoeren en verlof aanvragen.

Jeroen Broekman, Manager P&O van Meander Medisch Centrum: 'Als één van de eerste ziekenhuizen in Nederland kiezen wij er voor onze medewerkers hun gegevens zelf te laten beheren.'

Afas sloot in 2008 een contract met achttien ziekenhuizen voor de automatisering van salaris- en personeelsadministratie. De leverancier zegt een kwart van die markt in handen te hebben.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3