ICT-leverancier Nedfield is failliet verklaard
Ict-leverancier Nedfield, het voormalige Tulip Computers, is failliet verklaard. Het Doornse bedrijf verkeerde sinds juni 2009 in surseance van betaling. Het bedrijf wijzigde in 2008 de naam en bedrijfsstrategie en hoopte extra inkomsten te behalen aan de verkoop van de oude merknaam Tulip. Na faillissementen van dochterondernemingen valt nu het ook het doek voor het beursgenoteerde moederbedrijf.
Nedfield vroeg in juni 2009 uitstel van betaling aan omdat het niet meer aan de financiële verplichtingen kon voldoen. Dezelfde maand ging Nedfields dochteronderneming 2L International al failliet. Die leverancier van pc-randapparatuur maakte een doorstart. In februari 2009 ging de Duitse dochteronderneming Tulip Beteiligungs bankroet.
Nedfield, voorheen Tulip Computers, wijzigde in 2008 zijn bedrijfsnaam en de strategie. Het bedrijf wilde zich de komende jaren vooral richten op ict-producten voor ‘lifestyle', logistiek en elektronische inkoop van producten (procurement). Het bedrijf uit Doorn wilde de merknaam Tulip verkopen, omdat het de lading van de bedrijfsactiviteiten niet meer zou dekken. De verkoop van de merknaam moest leiden tot extra financiële ondersteuning van het nieuwe Nedfield. Er heeft zich tot nu toe echter geen koper gemeld.
Curator
Nedfield heeft tien vestigingen verspreid over Nederland, Duitsland, Spanje, Italië en Taiwan. Volgens de website werken er 330 mensen. De Utrechtse rechtbank heeft Marcel Groenewegen benoemd tot curator.
13-02 KPN garandeert anonimiteit internetgebruiker
13-02 Ordina rondt integratie Oracle EBS bij EL&I af
13-02 Perfectview levert CRM-systeem aan Gelderland
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
06-07-10 CDG Automatisering is failliet verklaard
30-06-09 Nedfield kan financiële afspraken niet nakomen
17-06-08 Tulip onderhandelt over merknaam Commodore
09-06-08 Tulip verandert naam in Nedfield
02-06-08 Twice Group koopt trainingstak Tulip
28-05-08 Tulip ziet winst en omzet in 2007 stijgen
15-05-08 Tulip-dochter Devil gaat niet naar de beurs
29-04-08 Twice Group neemt trainingstak Tulip over
14-11-07 Tulip ziet toch af van bod op Commodore
24-10-06 Tulip uitgebloeid
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......





betekend dat "Alweer" ? Of: "Nog steeds" ??