Bul voor honderdste student Business Informatics
Hoewel het de Universiteit Utrecht moeite kost de studenten in de schoolbanken te houden, heeft de honderdste student Business Informatics inmiddels zijn diploma behaald. "Recruiters lonken met auto's en startbonussen."
De Universiteit Utrecht reikt vandaag voor de honderdste keer een bul uit aan een student Business Informatics. De studie is daarmee de eerste ict-masteropleiding in Nederland die dat aantal bereikt.
Business Informatics is een tweejarig internationaal masterprogramma van de Universiteit Utrecht dat het gat tussen wetenschap en bedrijfsleven moet dichten. Studenten die de studie volgen, houden zich bezig met ict en organisatieprocessen.
"De studenten worden haast uit de collegebanken getrokken door de bedrijven, zo gewild zijn deze academisch opgeleide ICT-specialisten", aldus prof.dr. Sjaak Brinkkemper, programmaleider Business Informatics. "We hebben de grootste moeite om de studenten netjes te laten afstuderen als ze eenmaal recruiters aan de lijn gehad hebben, die lonken met lease-auto's en startbonussen."
De honderste afstuderende, Bart Peute, deed zijn afstudeeronderzoek bij Getronics PinkRoccade, waar hij zich richtte op het gebruik van management-informatie binnen negen ziekenhuizen. Volgens Peute is er een kloof tussen de beschikbare en benodigde kennis.
13-02 KPN maakt balans op na hack
13-02 KPN garandeert anonimiteit internetgebruiker
13-02 Ordina rondt integratie Oracle EBS bij EL&I af
13-02 Perfectview levert CRM-systeem aan Gelderland
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Acer levert Future Classroom Lab op
09-02 Oracle neemt eHRM-specialist Taleo over
09-02 KPN benoemt Nederlandse directeur en CFO
09-02 MySapply koopt collectief accountantsdiensten in
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
06-02 Erasmus Universiteit reorganiseert ICT
06-02 Banometer: Topstart vacaturemarkt krijgt vervolg
|
|



