Linux Foundation schrijft ‘I'm Linux'-wedstrijd uit

02-01-2009 08:53 | Door Rian van Heur | Lees meer artikelen over: Linux | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

De wedstrijd van Linux is gebaseerd op de 'I'm a Mac'-reclame van Apple

De wedstrijd van Linux is gebaseerd op de 'I'm a Mac'-reclame van Apple

Na Apple en Microsoft komt ook de Linux Foundation met een ‘I am'-campagne. De organisatie schrijft een wedstrijd uit, waarbij Linux-ontwikkelaars of -gebruikers zelfgemaakte ‘I'm Linux'-filmpjes kunnen insturen. Het is niet de bedoeling dat de inzendingen aan de filmpjes van Apple en Microsoft refereren.

De Linux Foundation start een videowedstrijd ‘I'm Linux'. De wedstrijd is gebaseerd op de reclamecampagnes 'I'm a Mac' van Apple en de reclames met Jerry Seinfeld en Bill Gates van Microsoft. De organisatie hoopt video's te ontvangen die laten zien wat het besturingssysteem allemaal kan.

"Ik bedacht me dat er allerlei berichten zijn over allerlei besturingssystemen, maar dat er van Linux - doordat er zoveel verschillende distributies zijn - geen video's beschikbaar zijn. Ik wil de gemeenschap rondom de Linux Foundation inschakelen om te laten zien hoe origineel en gepassioneerd Linux-ontwikkelaars en gebruikers zijn", schrijft hoofd marketing Amanda McPherson van de Linux Foundation op haar weblog.

Tips

De Foundation geeft op zijn website wat tips voor inzendingen. "Je zult direct denken aan de reclames van Apple of Microsoft, maar het is niet de bedoeling een parodie op deze reclames te maken of er aan te refereren." Het inzetten van humor is toegestaan. "Maar het is geen criterium."

De officiële start van de wedstrijd is 26 januari 2009, maar er kunnen nu al video's worden ingestuurd. Video's kunnen tot 15 maart 2009 worden ingezonden. Op 8 april 2009 wordt de winnaar bekend gemaakt tijdens een bijeenkomst in San Fransisco. De winnaar ontvangt een reis naar Tokio, waar in oktober het Linux Foundation Japan Linux Symposium wordt gehouden.

Video: I'm a Mac

IBM Connections Overview
18-01-2012 - In artikel: IBM Connections krijgt vaste voet aan de grond

Stoppen met e-mail: de basisregels
18-01-2012 - In artikel: IBM promoot werken zonder e-mail

Videotorial PostNL
13-01-2012 - In artikel: Group IT dienstverlener binnen PostNL

My VMware Introduction for VMware Partners
09-01-2012 - In artikel: VMware introduceert portal voor klanten

Gerelateerde artikelen

25-07-11  Hollandse Waterlinie zoekt beste ICT-plan

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 122 6.7
Klik voor meer info3 113 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3