Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Computable maakt magazine voor ICT-manager

03 december 2014 - 14:50ActueelGovernance & PrivacyComputable

Computable lanceert donderdag 4 december 2014 de eerste editie van het nieuwe magazine dat zich richt op ict-management en ict -beslissers in Nederland. Het blad wordt in een oplage van vijftienduizend exemplaren verspreid. De lancering past in de vernieuwde strategie van Computable, waarbij de twee kerndoelgroepen; management en specialisten, via aparte platformen worden bediend.

Met de gerichte focus op de twee kerndoelgroepen geeft Computable een betere invulling aan de informatiebehoefte van het ict-management en ict-specialisten in Nederland. Sander Hulsman, hoofdredacteur van Computable: ‘Al geruime tijd hebben wij plannen klaarliggen om onze doelgroepen gerichter te kunnen bedienen met voor hen relevante content. De stap om het oude maandblad om te zetten in een magazine voor puur ict-management gaat echt toegevoegde waarde bieden.’ In het eerste nummer staan onder meer de uitkomsten van eigen security-onderzoek, een interview met Roeland van Zeijst van het Team High Tech Crime van de Nationale Politie en wordt Stichting Importunus, die digitaal pesten in het onderwijs wil tegengaan, doorgelicht.

Computable-hoofdredacteur Sander Hulsman zal donderdag 4 december het magazine persoonlijk overhandigen aan een aantal afgevaardigden van bedrijven en organisaties in de Nederlandse ict-sector.

ICT-specialisten

Ict-specialisten houden toegang tot een uitgebreid netwerk van experts online, achtergrondartikelen, het dagelijkse ict-nieuws en kunnen bij de ict-beurzen van Jaarbeurs met collega’s netwerken, seminars volgen en met leveranciers in contact komen. Ook wordt acht keer per jaar over specifieke ict-thema’s onderzoek verricht. De uitkomsten van die onderzoeken worden via de verschillende Computable-platformen gepubliceerd.

Computable is een van de vijftien online platformen van Jaarbeurs. Al 47 jaar is Computable de onafhankelijke informatiebron voor ict-nieuws, -banen, -producten en -diensten in Nederland. Met Computable Magazine, computable.nl, white papers en de dagelijkse nieuwsbrief heeft Computable het hoogste bereik onder ict-beslissers en -specialisten in Nederland. Ook voert Computable met de ict-barometer onderzoeken uit over arbeidsontwikkelingen, bedrijfsinvesteringen en marktsentiment. Elk jaar in november reikt Computable op het event ‘Computable Awards’ de belangrijkste ict-prijzen van het jaar uit.

Abonneren

Om in aanmerking te komen voor een gratis abonnement op het magazine van Computable, moet je in een van onderstaande doelgroepen vallen:

  • Ict-managers bij organisaties met minimaal honderd werknemers.
  • Line of business managers bij organisaties met minimaal honderd werknemers die vanuit hun rol betrokken zijn bij ict-investeringen, projecten en/of inkoop van ict-producten en- diensten.
  • Externe en interne consultants die werkzaam zijn voor ict-gebruikende bedrijven met minimaal honderd werknemers.

Abonneer op Computable

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Eén reactie op “Computable maakt magazine voor ICT-manager”

    1. Bert van Hijfte schreef:
      6 december 2014 om 14:32

      Goed idee. Hier is behoefte aan. Ik merk dat met name de kennis van soft skills en het managen van outsourcing relaties wel een kennis “boost” kunnen gebruiken. Ben benieuwd wanneer mijn exemplaar in de bus ligt.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Pijl naar rechts icoon

    Carapax IT

    Monitoring luchtkwaliteit in industriële omgevingen met innovatieve data-analyse en AI-oplossingen (Comon Invent en Carapax IT)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    AP gaat ict-leveranciers preventief controleren

    Security & Awareness

    Cyberbeleid gaat veel verder dan techniek

    Security & Awareness

    Cyberbeveiligingswet door Tweede Kamer

    Parkinson studie
    Zorg

    Parkinson-database vraagt om strakke regie op security

    Data & AI

    Benelux-consortium brengt soeverein ai-platform

    Cloud & Infrastructuur

    Energie‑intensieve industrie gevaarlijk afhankelijk van Amerikaanse clouds

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs