Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Dis’96 trekt dit keer ruim 7000 bezoekers

14 maart 1996 - 23:00AchtergrondGovernance & Privacy
Rik Sanders
Rik Sanders

UTRECHT – Ruim zevenduizend mensen bezochten Dis’96, de vakbeurs voor informatie-, beeld- en documentverwerkingssystemen die van 20 tot en met 23 februari in de Utrechtse Jaarbeurs plaatsvond. Zij waren tevreden over de opzet en beloonden de beurs met een ruime zeven als rapportcijfer, zo blijkt uit een door de Jaarbeurs gehouden enquête. De aandacht ging vooral uit naar workflow management, groupware, image processing en storage & retrieval.

Zo’n 90 procent van de bezoekers bleek betrokken te zijn bij investeringsplannen voor de op de beurs getoonde produkten. Ongeveer de helft daarvan zei naar aanleiding van het bezoek aan Dis’96 verder te willen investeren. De overheid leverde met 22,6 procent het grootste aandeel in het totaal aantal bezoekers, gevolgd door dienstverlening en handel (15,1 procent), industrie (14,4 procent), computerservice- en informatietechnologie (13 procent) en bank- en verzekeringswezen (8,2 procent).

NMA Awards

Tijdens de beurs werd de NMA Applicatie Award uitgereikt aan het GAK Amsterdam. Deze prijs wordt ieder jaar door de leveranciersorganisatie Nederlandse Associatie voor Informatie Management (NMA) toegekend aan een baanbrekende toepassing van documentinformatie-systemen. Bij het GAK Amsterdam handelt het om een geautomatiseerd archiveringssysteem dat tweehonderdduizend dossiers bevat met gemiddeld veertig documenten per dossier. Baanbrekende aspecten bij de totstandkoming van dit systeem waren volgens de jury de variëteit aan toegepaste technieken, zoals imaging, workflow en micrografie, de integratie van deze technieken in een compleet bedrijfsproces, en de tijdelijke inzet van veertien langdurig werklozen. Acht daarvan hebben inmiddels een vaste baan, terwijl automatisering en nieuwe technieken vaak de naam hebben arbeidsplaatsen te kosten, aldus de jury. De GAK-applicatie is geleverd door Kodak en Anacomp.
Behalve de NMA Applicatie Award reikte de NMA ook nog de NMA Produkt Innovatie Award uit aan RED Systemen voor de optical image card. Deze chipcard is voorzien van een optische ‘write once read many‘ (worm)-laag waarop 3,42 megabyte aan informatie kan worden weggeschreven. RS

Meer over

GroupwareWorkflow Management

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    5 adviezen voor be­drijfs­con­ti­nu­ï­teit bij brand

    Komeet
    Data & AI

    Kort: Nvidia stijgt als een komeet, Gartner ziet ai-uitgaven verder oplopen (en meer)

    Cover ezine mei 2026
    Security & Awareness

    Nieuw e-zine: Digitale soevereiniteit in de praktijk

    Security & Awareness

    De zwakste schakel telt

    Governance & Privacy

    Privacyclubs: koers VWS maakt zorgcommunicatie onnodig kwetsbaar

    Overheid

    BZK houdt cruciale info achter over standpunt Solvinity

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs