Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Explorer 4.0 eind september beschikbaar

21 augustus 1997 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

De officiële release van Microsofts Internet Explorer 4.0 zal op 30 september worden vrijgegeven. Nieuw in deze versie zijn ondermeer de Active Channels waarmee via push-technologie automatisch de inhoud van vooraf opgegeven web-pagina’s op de PC wordt gezet, en de integratie van de browser met de Windows-desktop.

Internet Explorer 4.0 is vanaf genoemde datum gratis beschikbaar op de web-site van Microsoft:http://www.microsoft.com/ie/.
Ook is het mogelijk een exemplaar op CD-Rom te bestellen. Dit om lange downloadtijden te voorkomen. De CD-Rom met de uiteindelijke versie voor Windows 95 en NT (andere versies zijn nog niet beschikbaar) kan tot en met 19 september 1997 worden besteld via:http://www.microsoft.com/ie/. De verzendkosten bedragen 25 gulden (exclusief BTW). Verzending vindt plaats op 30 september. Het product zal beschikbaar komen in alle Europese talen.
De introductie van Versie 4.0 wordt opgeluisterd door een vijf uur durende TV-show, zo wordt aangekondigd op het Internet. Het zien van deze uitzending kost echter zo’n 15 dollar via betaal-TV-zenders als DirecTV. In Nederland zal Internet Explorer 4.0 officieel door Microsoft worden geïntroduceerd, tijdens de beurs ‘Internet in Business’ die op 29 en 30 september wordt gehouden in de RAI te Amsterdam.

Meer over

BrowsersInternet Explorer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Microsoft dringt IE7 op aan zakelijke gebruikers

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ‘Super standards’-modus in Internet Explorer 8

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs