Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Baan groeit verder met Caps Logistics

24 september 1998 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Baan Company’s honger naar expansie blijkt onverzadigbaar. De nieuwste overname heet Caps Logistics, een bedrijf uit Atlanta (GA) dat is gespecialiseerd in logistieke en transport-planning alsmede ‘scheduling software’.

De overnamesom die overigens niet is bekend gemaakt, zal worden voldaan in aandelen. De overname stelt Baan in staat een compleet software-pakket voor het beheer van de bevoorradingsketen aan te bieden.
Caps is net als de eerder overgenomen Coda, Aurum, Hiscom en Antalys typisch zo’n bedrijf dat te groot is voor het servet en te klein voor het tafellaken. Het marktsegment waarin Caps opereert, consolideert erg snel. De leiding van Caps realiseerde zich dat de toekomst is aan grote producenten die een complete suite kunnen aanbieden. Bovendien moeten de echte winnaars kritische massa hebben in R&D-uitgaven, verkoop en marketing, ondersteuning en consultancy. Met de steun van Baan in de rug denkt Caps sneller met nieuwe producten te kunnen komen.
Het in 1979 opgerichte Caps telt 135 werknemers. De hoofdvestiging staat in Atlanta, terwijl de internationale activiteiten vanuit Amsterdam worden geleid. Omzet- en winstcijfers worden niet bekend gemaakt. Wel meldt het bedrijf een sterke groei bij de inkomsten uit productlicenties. Deze niche-speler heeft klanten in het transportwezen als Frans Maas, Emery en TNT. Verder doet men zaken met detailhandelsketens als Sears Roebuck, Toys ‘R’ Us, Wal-Mart en Woolworth’s.
Caps dat doorgaat als een zelfstandige dochter van Baan, past goed bij het onlangs opgezette Baan SCS. Dit snelgroeiende onderdeel legt zich toe op de verkoop van software voor beheersing van de bevoorradingsketen. De nieuwste overname van Baan is vrij verrassend, gezien de moeite die het Barneveldse software-concern heeft met het inpassen van alle overgenomen applicaties.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Digital twin
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digital twins beloven revolutie in netwerkbeheer en cybersecurity

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Over de flexibiliteit van de cloud en de kracht van ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Rechtbank wijst zaak van oud-hoogleraar ICT tegen UWV af

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Dit zijn de 10 digitaal best presterende organisaties!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Wie zijn dé diversiteitsleider en hét digitale talent?

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Rotterdamse haven in de kijker bij Computable Awards België

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Marco Gouw - Country Manager Veridas

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Geverifieerd, Echt en Betrouwbaar: Waa...

    Door Marco Gouw, Country Manager DACH & BENELUX bij Veridas Digitale transformatie heeft het makkelijker dan ooit gemaakt om een...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs