Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

CA-product vangt software op bij uitvallen server

01 juli 1999 - 22:00AchtergrondCloud & Infrastructuur
Jasper Bakker
Jasper Bakker

Een nieuwe programma van Computer Associates redt applicaties wanneer een server vastloopt. De softwareleverancier onthulde dit hulpmiddel voor netwerkbeheer op de PC Expo-beurs, vorige week in New York.

Het nieuwe product, genaamd Survive It Advanced Edition, kopieert applicatie-data naar een andere server in het netwerk indien een server vastloopt. Die tweede machine neemt dan de functies over van de ‘gestorven’ server. Hierdoor blijven toepassingen als e-mail, databanken, netwerkbeheer en web-programma’s voor de gebruikers gewoon beschikbaar tijdens een uitval. De software werkt zowel over een lokaal (lan) als over een internationaal netwerk (wan) en vereist geen extra hardware.

Ondersteuning

Survive It kan bovendien ook verschillende servers opvangen: "Een Microsoft SQL server kan dienen als back-up voor een Exchange Server en vice versa", zegt marketingmanager Alan Mohess. Het product komt begin volgende maand op de markt voor Windows NT en ondersteunt tien producten waaronder het eigen Unicenter TNG en de Jasmine-databank, Lotus Notes, de serverproducten van Microsoft, alsook de Suitespotsoftware van Netscape, Enterprise Server van Oracle en Adaptive Server van Sybase. De leverancier zegt dat het daarmee 90 procent van de meestgebruikte applicaties bestrijkt.
Het nieuwe hulpmiddel valt onder CA’s strategie om ook het mkb te benaderen. Daarmee gaat het bedrijf mee in de trend die ook softwarefabrikanten Tivoli, BMC en Hewlett-Packard volgen. De mkb-markt is volgens analisten goed voor 25 procent van de gehele markt voor netwerkbeheersoftware. Dat aandeel vertegenwoordigt een bedrag van 2 miljard dollar per jaar. "Kleinere bedrijven zien doorgaans niks in grote beheerpakketten. Zij denken dat die software onrendabel is voor hun, omdat implementatie te lang duurt en het te duur is", aldus een Dataquest-analist.  JB

Meer over

NetwerkbeheerNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Bluetron IT verkoopt tapereparatie-divisie aan Sprague

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel-topman Tan overleeft confrontatie met Trump

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs