Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Wall Street wacht macro-economische data af

03 juli 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Frits Njio
Frits Njio

Wall Street sloot gisteravond iets hoger. Eigenlijk was het een halve handelsdag, en hadden veel Amerikanen al vrij in verband met Independence Day vandaag.

De Ict-schermenbeurs Nasdaq dikte 0,6 procent aan op 3991,19 punten, terwijl de Dow Jones-index 1,1 procent pluste op 10.560,67 punten. Vooral de Amerikaanse telecom beleefde genoeglijke uurtjes.
SBC Communications werd 7 procent duurder na het nieuws dat het zijn aandeel van 7 procent in het Hongaarse Matav heeft verkocht aan Deutsche Telekom voor 2,2 miljard dollar. Ook zat Sprint in de lift met 6,7 procent door de geruchten dat het eveneens zou kunnen worden overgenomen door Deutsche Telekom voor maar liefst 110 miljard dollar. Overigens heeft de Amerikaanse Senaat al hiertegen geprotesteerd, want Deutsche Telekom is nog steeds voor 55 procent in handen van de Duitse staat. De Amerikaanse wet verbiedt dat een buitenlandse overheid voor meer dan 25 procent deelneemt in een (particulier) Amerikaans bedrijf. Volgens een uitspraak van DT-ceo Ron Sommer is zijn concern overigens ook geïnteresseerd in overname van KPN-partner Qwest, die onlangs de overname van US West afrondde.
Verder is Wall Street vooral in afwachting van nieuwe macro-economische cijfers over werkgelegenheid, werkloosheid en loonontwikkeling, die later deze week bekendgemaakt worden.
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Handelsoorlog zet druk op technologiesector, maar biedt ook kansen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs