Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

YoungWood gold-partner Microsoft

27 januari 2003 - 15:12ActueelInnovatie & TransformatieMicrosoft
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

Microsoft heeft aan YoungWood Solutions de status van Gold Certified Partner voor Enterprise Systems verleend.

YoungWood houdt zich bezig met het leveren van Enterprise Windows oplossingen: omgevingen met gelijkwaardige kwaliteitseisen als bijvoorbeeld Mainframe- of grootschalige UNIX implementaties. Als kennisbedrijf levert YoungWood daarbij naast consultancy ook opleidingen. Met name voor Windows trainingen in het High Availability domein, met onderwerpen als clustering, applicatie ontwerp en systems management, is YoungWood een erkend instituut.

’Enige jaren geleden al zagen wij dat Windows een sterke opmars zou gaan maken in het bedrijfskritische segment’, zegt Gert van Hasselt, algemeen directeur van YoungWood. ’Tot dan toe hadden wij in dit zeer veeleisende deel van de markt veel ervaring opgedaan met HPNonStop Server systemen. Deze ervaring is uitstekend toepasbaar op het Windows platform, niet alleen wat techniek betreft, maar ook gerelateerd aan vraagstukken rond organisatie en mentaliteit voor bedrijfskritische omgevingen.’

De Gold Certified Partner status is de hoogste status van het Certified Partner programma. De status wordt toegekend aan een select aantal partners dat niet alleen bewezen heeft over een uitgebreide staf gecertificeerde medewerkers te beschikken, maar deze ook inzet in complexe projecten, waarbij bijvoorbeeld Active Directory en Exchange 2000 ontwerp een belangrijke rol spelen. In Nederland telt het Gold Certified Partner programma op dit moment ongeveer 25 leden. YoungWood Solutions is een van de drie leveranciers die voor het kennisgebied Enterprise Systems zijn gecertificeerd.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs