Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

V&D winkelt met SAP

25 september 2003 - 22:00AchtergrondSoftware & Development
Rik Sanders
Rik Sanders

Bij Vroom & Dreesman loopt een grootschalige SAP-implementatie. Het moet de informatiehuishouding bij het warenhuis weer bij de tijd brengen.

Vendex KBB IT Services draagt zorg voor de invoering van het SAP-systeem bij V&D. Het project staat onder leiding van het team dat in 1997 bij de Hema een SAP-invoering heeft gecoördineerd en ervaring heeft met het vervangen van verouderde logistiek systemen. Volgens een Vendex-woordvoerder krijgt V&D met het nieuwe systeem beter inzicht in de aanvoerketens van de winkels en kan het sneller reageren op markttrends.
Het economisch weekblad Fem Business stelde dat de raad van bestuur de automatisering bij de warenhuisketen heeft laten versloffen. Het wist vier jaar geleden al dat het logistieke systeem van V&D dringend aan vervanging toe was. De woordvoerder wijst erop dat uitstel een bewuste keuze was. "Besloten werd met de vernieuwing te beginnen na de millenniumwisseling en de invoering van de euro. Ook wilde de raad wachten totdat het Hema-team inzetbaar was om de implementatie bij V&D uit te voeren." Overigens is het niet allemaal legacy wat de klok slaat. V&D heeft bijvoorbeeld het kassasysteem Global Store – door Fujitsu Services ontwikkeld – warenhuisbreed laten invoeren.
Vendex/KBB bestaat uit vijftien winkelformules die een relatief grote vrijheid hebben om hun eigen ict-strategie in te vullen. Nu Vendex KBB-bestuurder Dirk Goeminne is aangetreden om V&D er weer bovenop te helpen, zullen de ict-teugels daar in iedere geval worden aangetrokken.< BR>

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    V&D
    ActueelWerkplek & Beheer

    ‘V&D heeft miljoenen openstaan bij ICT-bedrijven’

    V&D
    ActueelCloud & Infrastructuur

    V&D zet Slim4-software bovenop SAP

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs