Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Cisco ontdekt lekken in wlan-producten

13 april 2004 - 10:53ActueelCloud & InfrastructuurCisco
Redactie Computable/Channelweb
Redactie Computable/Channelweb

Cisco heeft een beveiligingslek ontdekt in twee producten die gebruikt worden voor het beheer van een draadloos netwerk en e-business-diensten in datacentra.

Volgens Cisco kunnen hackers volledige controle krijgen over alle versies van Wireless LAN Solution Engine (Wlse) en Hosting Solution Engine (HSE)-software via de standaard gebruikersnaam en wachtwoord die in deze producten gecodeerd zijn. Cisco waarschuwde met: “Een gebruiker die inlogt met de standard gebruikersnaam heeft volledige controle over het apparaat. Men kan nieuwe gebruikers toevoegen, of de gegevens van bestaande gebruikers wijzigen, en de configuratie van het apparaat veranderen. Deze gebruikersnaam kan niet uitgeschakeld worden, noch kan men er omheen.”


Cisco heeft de kwetsbaarheid in de apparatuur zelf ontdekt en er is volgens het bedrijf nog geen melding van misbruik van de standaardgecodeerde informatie, maar het adviseert de gebruikers om de juiste software-patch te installeren.


Cisco Works Wlse voorziet in gecentraliseerd beheer voor de draadloze netwerkinfrastructuur van Cisco. Het betrekt andere componenten in de oplossing en activeert deze om een continue ‘Air/RF’-controle, netwerkbeveiliging en -optimalisatie mogelijk te maken. Het helpt netwerkbeheerders ook met geautomatiseerde massaconfiguratie en -installatie, foutcontrole en alarmfuncties. HSE controleert en activeert een aantal e-business-diensten in datacentra.

Meer over

ExploitsNetwerkbeheerNetwerkenWifi

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Cisco koopt beveiligingssoftware voor netwerktoegang

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Cisco ondersteunt SIP in nieuwe producten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs