Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

ING Direct richt pijlen op Oostenrijk

07 mei 2004 - 07:27ActueelCloud & Infrastructuur
Redactie Computable/Emerce
Redactie Computable/Emerce

ING Direct is sinds twee dagen ook actief in Oostenrijk. Reden daarvoor is dat een dochter van ING-onderdeel Direkt Bank Deutschland er al actief was. Die dochter heet Entrium, maar gaat voortaan door het leven als ING Direct. Volgens een woordvoerder van ING gaat het hier om een zogeheten rebrandingsoperatie.

ING denkt dat ook de Oostenrijkse markt klaar is voor het inmiddels beproefde concept van ING Direct. Oostenrijk is het negende land waar ING Direct actief wordt, als gevolg van de overname vorig jaar van Entrium door ING-dochter Direkt Bank Deutschland. Het gebruikt de de voormalige activiteiten van Entrium om ING Direkt aan de man te brengen.

Dat er ook plannen zouden zijn om in Zwitserland met ING Direct te beginnen, verwijst woordvoerder Dailah Nihot van ING Groep naar het geruchtencircuit. “We hebben het voorlopig druk genoeg met Oostenrijk en onze uitbreidinngsplannen in de Verenigde Staten.”

Inmiddels is ING Direct, dat in de VS ooit begon aan de Oostkust, ook actief in Los Angeles. Verder groeit ING Direct momenteel hard in New York en in de omgeving van Philadelphia. Ook zijn er plannen om dit jaar nog met ING Direct te beginnen in Florida.

ING Direct, de online bank waarmee ING tot voor kort in acht landen actief was, wist in de laatste drie maanden van vorig jaar 400 duizend nieuwe klanten te werven, dat zijn er gemiddeld 4347 per dag, zo berekende Emerce onlangs. De bank had toen 8,5 miljoen klanten. Het behaalde vorig jaar een resultaat voor belastingen van 151 miljoen euro.

ING startte in 1997 in Canada met ING Direct. Daarna volgde uitbreiding naar Spanje, Australië, Italië, de Verenigde Staten, Frankrijk, Duitsland en Engeland. De online bank is geënt op het ‘thuisbank’-concept van de Postbank, ook klanten van ING Direct handelen hun bankzaken thuis af, maar dan alleen via internet of de telefoon.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft introduceert M365 E7, markeert omslag naar ai‑tijdperk

    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia ontkent Chinese beschuldigingen

    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-conflict escaleert: China waarschuwt voor nieuwe chipcrisis

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs