Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Bell Microproducts gecertificeerd als HP ABS-partner

18 juni 2004 - 13:43ActueelCloud & InfrastructuurBell MicroHP Inc.
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Bell Microproducts, distributeur van storage-oplossingen, heeft als eerste HP-distributeur de officiële status van Authorised Business Solution Partner (ABSP) behaald.

Als ABSP mag Bell Microproducts, naast de levering van het gehele portfolio van HP high-end storage-oplossingen, waaronder de EVA 3000 en de EVA5000, voortaan ook de installaties en implementaties verzorgen. Gebruikers zijn hierbij verzekerd van de door HP gegarandeerde service.

‘Wij zijn zeer verheugd dat Bell Microproducts de ABSP status heeft behaald’, zegt Loek de Wijze, channel manager services van HP. ‘Het ABSP-programma is nog niet zolang geleden in Nederland geïntroduceerd. Het programma biedt onze partners meer mogelijkheden tot het leveren van totale oplossingen bij klanten. Als gespecialeerd value add distributeur van storage-oplossingen is Bell Microproducts dan ook een geschikte partner voor dit programma.’

Het ABSP-programma van HP is speciaal gericht op HP-partners. Partners die zich willen kwalificeren zullen intensieve trainingen krijgen. Daarnaast dient de partner aan bepaalde criteria te voldoen, voornamelijk op het gebied van omzet, infrastructuur en expertise. Na certificering krijgen zij toegang tot alle mogelijke informatie en contacten binnen HP om storage van services te leveren uit naam van HP.

‘Wij zijn natuurlijk erg blij met deze nieuwe status’, zegt Kees Ruiters, business unit manager HP van Bell Microproducts. ‘Als HP ABSP-partner zijn wij nu in staat het gehele storage- traject van a tot z met en voor onze resellers in te vullen. Dit sluit naadloos aan bij onze strategie om als value add storage-distributeur onze resellers volledig te kunnen ondersteunen in complete storage-trajecten, dus van presales consultancy, verkoop en fysieke levering tot de volledige installatie en implementatie alsmede het opleiden van de gebruikers.’

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs