Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Veritas neemt KVault Software over

02 september 2004 - 10:14ActueelGovernance & PrivacyKVSVeritas
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Veritas Software gaat KVault Software Limited (KVS) overnemen. KVS is leverancier van e-mailarchiveringssoftware.

De overname van circa 225 miljoen dollar vindt plaats in contanten. Met de uitbreiding met KVS zal Veritas de mogelijkheid hebben klanten software te leveren voor het opslaan, beheren, de back-up en archivering van bedrijfs e-mail en -data. De oplossingen stellen ondernemingen in staat te voldoen aan alle regelgeving en tegelijkertijd hun kosten voor opslagbeheer terug te dringen.

Veritas is leverancier van software voor storage-management, back-up en recovery voor opslag anders dan op storage arrays. KVS-software is in gebruik op meer dan 1,7 miljoen ’seats’. Met de overname versterkt Veritas zijn positie in de storage-softwaremarkt door producten te bieden voor storage, management, back-up en archivering van alle typen bedrijfsinformatie. Gartner verwacht voor de periode tot en met 2007 dat e-mailarchivering elk jaar met een gemiddelde van 57 procent zal groeien.

KVS-software zorgt voor policy-based archivering van bedrijfskritische informatie in Microsoft Exchange, Microsoft SharePoint, Microsoft Office en file systems. Door het archiveren van sporadisch geraadpleegde informatie met KVS-software kunnen bedrijven beter omgaan met de groei van de hoeveelheden data in hun e-mailomgeving. Daarnaast dringen ze zo de kosten voor hardware en beheer terug. Belangrijker nog is de vereenvoudiging van het zoek- en vindproces, die het resultaat is van de KVS-archivering en -indexering. In het geval van een controle kunnen beheerders eenvoudig en volledig geautomatiseerd de relevante gegevens vinden en presenteren.

‘Door zowel de beschikbaarheid als de prestaties van Microsoft Exchange te helpen verbeteren en daarnaast de storage-kosten terug te dringen, biedt KVS voor Veritas een strategische aanvulling op het utility computing-portfolio,’ aldus Gary Bloom, president en CEO van Veritas Software. ‘Met een groeiend aantal regels en reguleringen hebben klanten steeds meer behoefte aan oplossingen waarmee ze snel specifieke informatie kunnen vinden, of het nu gaat om e-mails of persoonlijke documenten. Met de KVS-oplossingen bieden we nu een compleet portfolio, inclusief archivering.’

Veritas verwacht de overname eind september 2004 af te ronden. Het team van KVS (circa 200 medewerkers) zal dan als aparte unit opereren onder het huidige KVS-managementteam.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Kabinet wil meer grip op digitale infrastructuur, kiest wel voor realistische koers

    Overheid

    Staatssecretaris maakt draai: DigiD wél kwetsbaar door Amerikaanse wetgeving

    Overheid

    Adviescollege ICT-toetsing hekelt plannen Sociale Verzekeringsbank

    Governance & Privacy

    Kabinet zet mes in 500 regels: eerste 218 al geselecteerd 

    Cloud & Infrastructuur

    Aardobservatie als motor voor verantwoorde supply chains

    Mitz sprong in het diepe cloud 'Trust Us'
    Governance & Privacy

    Kort: Ondanks risico’s toch meer apotheken bij Mitz, Frontria tegen fake news door ai (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs