Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Topman chipdivisie Philips gaat naar Broadcom

27 oktober 2004 - 08:53ActueelCloud & Infrastructuur
Jasper Bakker
Jasper Bakker

Ceo Scott McGregor van Philips' chipdivisie stapt nu al op, eerder dan was aangekondigd, en treedt aan bij Broadcom. Eind september werd bekend dat McGregor wegging.

Dit gebeurde tegelijk met het naar beneden bijstellen van de verkoopprognoses voor de chipproducten van Philips' halfgeleiderdivisie. Het concern sprak toen tegen dat McGregor opstapt vanwege tegenvallende resultaten. De officiële boodschap was dat hij zijn functie op eigen verzoek neerlegt en terugkeert naar de Verenigde Staten.
 
Dat lijkt nu dus de waarheid te zijn, zij het dat McGregor de topjob bij Broadcom gaat vervullen. De terugkeer naar de VS is dan ook een vereiste daarvoor. De oud-Philips-topman treedt op 3 januari 2005 aan als president en ceo. Dit liet Broadcom, producent van chips voor netwerkapparatuur, gisteren weten. De 48-jarige McGregor volgt huidig president en ceo Alan Ross op, die nu met pensioen gaat.
 
De nieuwe ceo van Philips' chipgroep, Frans van der Houten, begint op 1 november. Eind september was Van der Houten, voormalig hoofd van de divisie voor consumentenelektronica, al aangewezen als opvolger van McGregor. Die was sinds september 2001 verantwoordelijk voor de chiptak die 30.000 werknemers en bijna 800 miljoen euro omzet telt.
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Dollars
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Broadcom koopt NetLogic voor 3,7 miljard dollar

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs