Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Veritas Software realiseert hogere omzet

29 oktober 2004 - 11:23ActueelInnovatie & Transformatie
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Veritas Software heeft in het derde kwartaal van 2004 een omzet behaald van $497 miljoen. Dit is een stijging van 11 procent vergeleken met hetzelfde kwartaal vorig boekjaar.

De nettowinst volgens de GAAP-regels bedroeg in het derde kwartaal van 2004 $96,2 miljoen of 22 dollarcent per aandeel. In het derde kwartaal van 2003 was er een nettowinst volgens GAAP van $68,1 miljoen of 15 dollarcent per aandeel. De nettowinst volgens GAAP-regels in het derde kwartaal 2004 is inclusief niet-contante uitgaven ter waarde van $1,4 miljoen na belastingen. In hetzelfde kwartaal van vorig boekjaar bedroegen deze kosten voor de afschrijving van R&D, immateriële zaken en aandelencompensatie, winst en verlies op strategische investeringen en de acceptatie van FASB Interpretation Number 46, ’Consolidation of Variable Interest Entities’, $14,8 miljoen.

‘We zijn tevreden over de resultaten van dit kwartaal en de solide vraag naar onze producten,’ zegt Gary Bloom, bestuursvoorzitter en CEO van Veritas Software. ‘Op basis van de kracht van ons distributiekanaal, de groei van de serviceactiviteiten en de wereldwijde groeistrategie verwachten we de doelstelling van $2 miljard omzet in 2004 te realiseren.’

Ed Gillis, executive vice-president en CFO van Veritas Software: ‘Met ongeveer 106 miljoen dollar in contanten uit operationele activiteiten, na uitgave van 71 miljoen dollar voor ons terugkoopprogramma voor aandelen hebben we het kwartaal afgesloten met 2,5 miljard dollar in contanten en kortetermijninvesteringen.’

Bloom: ‘Op basis van het aantoonbare herstel van de IT-markt en de traditionele seizoensgebonden activiteiten in het laatste kwartaal verwachten we dat de omzet voor het vierde kwartaal van 2004 tussen 530 en 550 miljoen dollar ligt, inclusief de omzet van KVS. De nettowinst per aandeel volgens GAAP zal naar verwachting tussen 22 en 24 dollarcent liggen. Onze positie als leider in de markt voor storage-software blijft intact, zoals wordt onderstreept door onze sterke prestaties, marktleiderschap en de vraag naar onze technologie.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Deze 10 digitale innovaties zijn het beste!

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Veiligheid en efficiëntie in logistieke sector in balans dankzij tech

    Standards standaarden
    ActueelData & AI

    ‘Standaarden-organisaties moeten aan de bak’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Dit zijn de 10 toppers in duurzaamheid en mvo!

    Architectuur
    OpinieCarrière

    Architectuur is meer dan alleen techniek

    AchtergrondGovernance & Privacy

    OTC helpt bedrijven met tools voor ict-rapportagestandaard IDRS

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs