Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Lexmark en INVU bundelen krachten

03 november 2004 - 12:23ActueelGovernance & PrivacyINVULexmark
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Lexmark heeft een strategische partnerovereenkomst gesloten met INVU, specialist in elektronisch documentbeheer.

Volgens de partnerovereenkomst gaat Lexmark Nederland op een gebruikersvriendelijke wijze fysieke documenten digitaliseren, indexeren en integreren in de document managementsoftware van INVU, zonder tussenkomst van een pc. Het is de eerste keer dat een dergelijke oplossing voorhanden is op de Nederlandse markt.

Systemen voor documentbeheer zijn al langer beschikbaar voor grotere ondernemingen. Deze hebben doorgaans extra diensten nodig, waardoor de totale gebruikskosten stijgen. De partnerovereenkomst tussen Lexmark en INVU biedt de MKB-markt een hoogwaardige documentbeheeroplossing voor een betaalbare prijs.

Arend Hoogeveen, country manager Nederland bij INVU verklaart: ‘Lexmark biedt ons een prachtige entree in de Nederlandse markt. Klanten willen geen dure ‘dedicated’ scanners kopen om documenten te kunnen verwerken en opslaan voor toekomstig gebruik. Multifunctionele apparaten, die kunnen scannen, printen, faxen en kopiëren zijn de trend. We hebben ons systeem voor documentbeheer geïntegreerd met de multifunctionals van Lexmark om Nederlandse klanten een apparaat te bieden dat al hun problemen met document-input en -output oplost.’

Steve Purdy, general manager van Lexmark Nederland vult aan: ‘Onze klanten zijn steeds meer op zoek naar manieren om hun werkprocessen te verbeteren. Ze willen de efficiency vergroten en de kosten verminderen van het vastleggen, opslaan en verwerken van documenten, zoals rekeningen, contracten, offertes, beleidsstukken of andere elektronische documenten. Onze partnerovereenkomst met INVU biedt de Nederlandse markt een gebruiksvriendelijke, hoogwaardige en betaalbare oplossing die voldoet aan alle wensen van een organisatie op het gebied van documentbeheer.’

De integratie met de INVU-producten vindt plaats via de door Lexmark ontwikkelde e-Task interface. De e-Task interface is een gebruikersvriendelijk, overzichtelijk kleuren-touchpanel waarmee gebruikers op eenvoudige wijze documenten in digitale en hardcopy formaat kunnen distribueren, via fax, kopie, print en scanfunctionaliteit. Gecombineerd met de op maat te configureren Lexmark Document Solutions Suite kunnen werkprocesgerelateerde activiteiten met één druk op de knop geactiveerd worden. De INVU CodeFree Integration-module maakt het voor elke Lexmark-klant mogelijk gescande documenten te beheren en te bewerken, ook vanuit andere applicaties, zoals ERP- en CRM-systemen.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    GPUGate cyberaanval
    ActueelGovernance & Privacy

    Chatcontrol EU voorlopig ‘on hold’

    soevereine cloud
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    ActueelData & AI

    Surf: gebruik Copilot kan, maar wees voorzichtig

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    Ransomware data opslag
    AchtergrondSecurity & Awareness

    Ransomware in de zorg, hoe gaat Eurofins om met Nederlandse data?

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    ChannelGovernance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Even niet

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs