Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

AT&T sluit wereldwijd contract met Siemens

13 december 2004 - 15:06ActueelGovernance & PrivacyAT&TSiemens
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

AT&T heeft een wereldwijd netwerkcontract met Siemens gesloten ter waarde van $ 174 miljoen.

Het contract heeft een looptijd van vier jaar en is een uitbreiding op de langdurige relatie tussen de twee ondernemingen. AT&T is de hoofdleverancier van networking services voor Siemens in Noord- en Zuid-Amerika, Asia Pacific, het Midden-Oosten, Afrika en delen van Europa en verzorgt voor Siemens een gestandaardiseerde, netwerkgebaseerde Internet Protocol Virtual Private Network (IP VPN)-oplossing met meer dan 800 ’nodes’.

Binnen de voorwaarden van de nieuwe overeenkomst levert AT&T een geïntegreerde oplossing ter ondersteuning van de Network eXchange (SNX)-strategie van Siemens. Daarbij worden de volledige mogelijkheden en naadloze wereldwijde dekking van de AT&T Private IP Services-reeks volledig benut.

‘AT&T’s ondersteuning en inzicht in onze complexe netwerkeisen, versterkt door hun robuuste wereldwijde netwerk en de goede zakelijke relatie tussen onze ondernemingen, zijn de belangrijkste succesfactoren geweest,’ aldus Volkhart P. Matthäus, hoofd van het Siemens Corporate Information Office (CIO). ‘Als technologisch toonaangevende onderneming staat het bedrijfsnetwerk centraal in onze activiteiten. We vertrouwen op de bewezen, zeer geavanceerde diensten die onze wereldwijde activiteiten ondersteunen.’

Siemens Network eXchange (SNX) is de nieuwe generatie netwerkinfrastructuur van Siemens. Het biedt de basis voor een nieuw model voor bedrijfscommunicatie tussen Siemens en haar business partners. AT&T heeft op de wensen van Siemens gereageerd door middel van een managed IP VPN-oplossing op basis van AT&T’s global MPLS platform.

AT&T zal Siemens voorzien van eenduidige en effectieve beheermogelijkheden via AT&T’s onderscheiden BusinessDirect™ web portal. ‘Aan de belangrijkste eisen die Siemens stelt aan de infrastructuur, te weten flexibiliteit, voorspelbare en betrouwbare prestaties en kostenefficiëntie wordt door AT&T’s diensten volledig voldaan,’ aldus Edmundo Ruiz, vice president CIO voor infrastructuur bij Siemens. ‘Dankzij AT&T’s BusinessDirect portal kunnen onze medewerkers rechtstreeks samenwerken met AT&T voor het dagelijks netwerkbeheer, waarbij ons CIO-team sturend kan zijn via directe toegang tot de benodigde gegevens.’

‘We zijn erg blij met de keuze van Siemens voor onze dienstverlening ter ondersteuning van hun SNX-strategie’, aldus Chris Rooney, sales president bij AT&T. ‘Het benadrukt de kracht achter de naadloze integratie van AT&T’s complete serviceportfolio, wereldwijde dekking en ongeëvenaarde prestaties bij het beheren van wereldwijde implementaties en het leveren van volledige oplossingen aan onze klanten.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    AI-Impactbarometer op rood: AP eist snelle actie kabinet

    Jacob Spoelstra
    Governance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Hunted

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    5 grootste ot incidenten
    Security & Awareness

    Deze 5 ot-incidenten hebben de security-wereld wakker geschud

    Overheid

    Digitale autonomie en de uitbesteding applicatiediensten omzetbelasting door de Staat

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs