Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

InFocus en TCL starten 50-50 joint venture

14 december 2004 - 15:36ActueelGovernance & PrivacyInFocusTCL
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

InFocus, leverancier van digitale projectietechnologie, en TCL, leverancier van multimedia consumentenelektronica producten in China, kondigen vandaag de oprichting van een 50-50 joint venture aan.

Deze joint venture, genaamd South Mountain Technologies (SMT), richt zich op de ontwikkeling, productie en distributie van front en rear- projection engines en projectoren. Beide partijen zullen in 2005 ieder $10 miljoen in de joint venture investeren. Als Original Equipment Manufacturer (OEM) zal SMT projectieoplossingen produceren en leveren aan InFocus, TCL en andere merkexploitanten zowel binnen als buiten China. David Glaess, Senior Vice President Research & Development Worldwide bij InFocus, wordt de CEO van SMT.

De nieuwe onderneming integreert de concurrerende, kwalitatief hoogstaande productiemogelijkheden van TCL met het marktleiderschap van InFocus op het gebied van digitale projectie. SMT zal de ervaring die InFocus heeft, op het gebied van beeldapparatuur gebruikmakend van verschillende technologieën voor zowel front en rear-projection, benutten om zo consumenten wereldwijd de best mogelijke kwaliteit en prijs te bieden.

De productie zal starten nadat de joint venture goedkeuring van de Chinese autoriteiten heeft ontvangen. Deze goedkeuring wordt verwacht binnen 4 maanden. SMT verwacht te beginnen met de verscheping van rear projection engines in het tweede kwartaal van 2005. De 50-50 joint venture gaat bestaan uit een offshore moedermaatschappij en drie volledige dochterondernemingen: een productie research en development centrum in Shenzhen China, en een research en development centrum in Amerika en Noorwegen.

‘Door een gemeenschappelijke onderneming tussen twee industrieleiders als InFocus en TCL te vormen, ontwikkelen wij een organisatie, die in staat is om ’s werelds meest innovatieve projectieoplossingen voor thuisgebruik in zowel China als wereldwijd te produceren, terwijl we onze bedrijfskosten beduidend drukken,’ vertelt Kyle Ranson, president en CEO van InFocus. ‘SMT vertegenwoordigt de volgende stap in de evolutie van onze offshore productiestrategie aangezien wij voordeel behalen uit TCL’s productiedeskundigheid als wereldwijde televisiefabrikant. Bovendien geeft het ons de kans om licenties voor onze technologie, via een aangesloten SMT fabrikant, aan een bredere markt aan te bieden.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    AchtergrondGovernance & Privacy

    Dawnguard belooft volautomatische securitycloudarchitectuur

    OpinieData & AI

    Is Amerikaanse ai straks nog bruikbaar?

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digitale soevereiniteit: hype of noodzaak?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs