Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Perfect for People wint SAP-award

20 december 2004 - 15:50ActueelInnovatie & TransformatiePerfect for PeopleSAP
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

SAP Nederland heeft voor de achtste keer de SAP-partnerawards uitgereikt en Perfect for People heeft de award voor 'Hoogste Score Klanttevredenheid' gewonnen. Deze onderscheidingen worden jaarlijks uitgereikt aan partners die zich op diverse gebieden hebben onderscheiden.

Perfect for People scoort hoog op alle vijftien aspecten van de beoordeling, zoals ’algemene tevredenheid’ en ’het aanbevelen van de SAP-partner bij relaties’. De uitkomsten komen uit een onafhankelijk onderzoek van Heliview naar de tevredenheid over SAP-partners bij gezamenlijke klanten. De drie voorgaande jaren won Perfect for People de award voor Certificeringen.

‘De relatie met onze partners is voor ons uitermate belangrijk,’ zegt Lisethe van der Doelen, director marketing en alliances van SAP Nederland. ‘Samen met onze partners zorgen we dat SAP-oplossingen bijdragen aan het succes van onze gezamenlijke klanten. Dat succes is mogelijk doordat onze partners voortdurend aandacht besteden aan innovatieve oplossingen, klanttevredenheid, total cost of ownership (TCO) en het opleiden en certificeren van hun medewerkers. Deze jaarlijkse awards zijn een blijk van waardering voor de inzet van onze partners op deze gebieden.’

‘Het allerbelangrijkste is dat onze klanten tevreden zijn over de dienstverlening van Perfect for People,’ zegt Peter van Maurik, general manager van Perfect for People. ‘We hebben de afgelopen tijd veel inspanningen verricht om de klanttevredenheid te optimaliseren. Dat dit zijn vruchten heeft afgeworpen, blijkt nu met het winnen van deze award. Wij zijn daar dan ook erg trots op. We zullen doorgaan met het streven naar een perfecte dienstverlening aan onze klanten en bedanken hen voor het in ons gestelde vertrouwen.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs