Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

D-Link en Trend Micro gaan Europese samenwerking aan

07 maart 2005 - 09:17ActueelGovernance & PrivacyD-LinkTrend Micro
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

D-Link, wereldwijd leverancier van netwerkapparatuur, gaat een aantal van zijn producten uitrusten met Trend Micro PC-cillin Internet Security 12.

Klanten van D-Link kunnen deze beveiligingsoplossing van Trend Micro, leverancier van netwerkantivirus- en internetcontent-beveiligingssoftware en -diensten, gratis drie maanden uitproberen. Op basis van deze bundeling kunnen consumenten en SOHO-klanten hun beveiliging verbeteren.

‘Door onze meest verkochte producten te bundelen met de internetbeveiligingssoftware van Trend Micro, kunnen onze klanten hun nieuwe netwerkapparatuur in één stap optimaal beveiligen. We streven ernaar om onze klanten een complete oplossing te leveren, inclusief hoogwaardige beveiligings- en antivirusoplossingen,’ zegt Richard Lamond, director of alliances and technology bij D-Link Europe. Raimund Genes, president of European operations van Trend Micro, voegt hieraan toe: ‘Samen met D-Link kunnen we onze beveiligingsoplossingen voor thuisgebruikers in geheel Europa leveren. Het gebruik van breedbandinternet en het stijgende aantal thuisnetwerken vragen om betere beveiliging tegen netwerkwormen, spyware en phishing. Met deze samenwerking kunnen Trend Micro en D-Link hun Europese klanten een betrouwbare en veilige netwerkoplossing aanbieden in één pakket.’

Trend Micro PC-cillin Internet Security 12 is de eerste individuele internetbeveiligingsoplossing die specifiek is ontworpen voor de beveiliging van desktops en draadloze thuisnetwerken. Eenmaal geïnstalleerd op de computer, combineert de software antivirustechnologie met een individuele firewall voor complete bescherming tegen virussen, wormen en Trojaanse paarden. Verder wordt toegang voor hackers geblokkeerd en spyware gedetecteerd, en biedt de oplossing een spamfilter. De detectie van indringers via Wi-Fi waarschuwt gebruikers wanneer onbekende gebruikers hun draadloze netwerk willen binnendringen. Alle computers in het thuisnetwerk kunnen bovendien eenvoudig geconfigureerd en geüpdatet worden.

De samenwerking in geheel Europa is gestart op 1 maart 2005 en geldt voor de volgende D-Link-producten: DI-624, DI-624+ en DWL-G730AP. Trend Micro PC-cillin Internet Security 12 is beschikbaar in het Engels, Frans, Duits, Italiaans en Spaans. Bovenop de gratis proefperiode van drie maanden krijgen D-Link-klanten korting als ze een jaarabonnement voor het Trend Micro-pakket nemen.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Ethisch hacker en app-maker ruziën over privacy-lek in supporters-app

    Cloud & Infrastructuur

    Rijk scherpt cloudbeleid aan: minder afhankelijk van VS en strengere eisen, maar lange overgangstermijn

    Overheid

    Solvinity in de aanval: Staat blokkeert verkoop maar wilde zelf nooit toehappen

    De overstap
    Data & AI

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Cloud & Infrastructuur

    Azure en AWS voorlopig onder DMA-toezicht: 9 vragen over EC‑besluit

    Google Big Tech
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Google Cloud doorstaat privacytoets Rijk, ai ‘vertaalt’ ziekenhuisgesprekken (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs