Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nominaties Nationaal ICT Event bekend

29 maart 2005 - 15:393 minuten leestijdActueelGovernance & Privacy
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Vandaag heeft de jury van de Broos van Erp Prijs en de Nationale ICT Awards de genomineerden bekend gemaakt voor de verschillende awardscategorieën. Tijdens het 4e Nationaal ICT Event op 17 mei zal per categorie een openbare juryronde worden gehouden, waarna 's avonds de winnaars van deze belangrijkste e-business en ICT gerelateerde awards in Nederland bekend worden gemaakt.

Op basis van de inzendingen voor de verschillende awardcategorieën hebben de juryleden de genomineerden per awardcategorie vastgesteld. De volgende organisaties zijn genomineerd:

Voor de Broos van Erp prijs voor beste Startup zijn PKM Solutions (met de toepassing PKMics Suite),  KSYOS (met KSYOS Client Safe),  Izecom (met Izemail) en 3mensio Medical Imaging (met 3viseon) genomineerd. 

Voor de ICT Award voor beste invoering van ICT in de bedrijfsstrategie – categorie Grootbedrijf  zijn partijen genomineerd die op de vraag van een opdrachtgever een project deden. SNT met opdrachtgever SNT, Wisdom TMLC met opdrachtgever NoordNed, Ordina met opdrachtgever Achmea en Canon Nederland NV met opdrachtgever Sanoma zijn in deze categorie genomineerd.


Voor de ICT Award categorie MKB zijn de volgende opdrachtgevers met de door hen aangezochte automatiseerders door de jury benoemd.  Het Organisatieadviesbureau met E-Way out, Rijnja Repro BV met Rijnja Repro BV, de  Nederlandse Dakdekkers Associatie NDA BV met Bureau Coevering en Maxxus Telecom met Digital-Channel.

Voor de ICT Award categorie Overheid / Non-profit zijn het Flevo Ziekenhuis Almere met KSYOS, de Trombosedienst Eemvallei met Portavita, Synfra met Total Backup en UMC met UMC de gelukkige kanshebbers.

Voor de R&D Innovatie Award voor beste research en development zijn vier partijen genomineerd: Software Improvement Group met de toepassing Software Monitor , Telindus met de toepassing Video Assist Remove Kit,  Telematica Instituut met het Proactive Attentive Support System en SalesManager Mobile Solutions met het SMS Mobile RAD FrameWork.

De ICT Personality Award zal door de voltallige hoofdjury worden gekozen. Hiervoor kunnen wel kandidaten worden voorgedragen, maar worden geen genomineerden bekendgemaakt.

De ICT Publieksprijs wordt bepaald door de keuze die de lezers van de vakbladen van VNU maken, uit alle genomineerde bedrijven.

Tijdens Het Nationaal ICT Event op 17 mei 2005 zullen de genomineerden in de verschillende categorieën zich presenteren voor de hoofdjury en het publiek tijdens een openbare juryzitting. Daarnaast zal het inhoudelijke dagprogramma diverse deskundigen aan het woord laten die hun visie geven over de invloed van ICT-toepassingen voor het succes van hun bedrijf of organisatie.
De awards worden ’s avonds op een feestelijk diner voor genodigden uitgereikt.

Het Nationaal ICT Event heeft als doel het gebruik van ICT-toepassingen te stimuleren en een positieve bijdrage te leveren aan het klimaat rond ICT en e-business in Nederland. Het evenement verbindt daarbij tal van organisaties en personen, die actief betrokken (willen) zijn bij de ontwikkeling van ICT en ICT-toepassingen.

Het Nationaal ICT Event is een initiatief van het Ministerie van Economische Zaken, ICT~Office en Media Plaza en wordt georganiseerd in nauwe samenwerking met de partners VNU Business Publications en VNU Exhibitions.





Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Conscia neemt Open Line over, 6,1 miljoen voor 3d-oplossing tandenknarsen (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    OpinieSecurity & Awareness

    NIS2 is geen bedreiging (maar gouden kans voor it-kanaal)

    NIS2
    ActueelGovernance & Privacy

    NIS2 wordt bureaucratisch monster, vrezen Duitsers

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs