Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Software AG sluit partnerovereenkomst met Rivet

05 april 2005 - 08:07ActueelGovernance & PrivacyRivet SoftwareSoftware AG
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Software AG heeft een partnerovereenkomst gesloten met Rivet Software. De XBRL-rapportageproducten van Rivet Software worden opgenomen in het Software AG Ditigal Reporting Platform. Zodoende ontstaa er één oplossing voor XBRL-bedrijfsrapportages.

Software AG’s Digital Reporting Platform (DRP) en Rivet’s Dragon Tag stellen financiële professionals in staat om zelfstandig XBRL-rapporten te maken, zonder afhankelijk te zijn van specialisten in de back-office. Zo kunnen XBRL rapportages sneller aangepast worden om te anticiperen op regelgeving zoals Sarbanes-Oxley en Basel II.

XBRL is de standaard voor het definiëren, uitwisselen en opslaan van financiële informatie voor toezichthouders, beurzen, statistische organisaties, banken en bedrijven. De XBRL-standaard maakt het mogelijk om, zonder handmatige tussenkomst, financiële informatie uit verschillende bronnen makkelijk te verzamelen, te vergelijken en uit te wisselen. XBRL leidt tot meer efficiënte, nauwkeurige, transparante en betrouwbare informatieketens.

Veel toezichthouders zullen organisaties verplichten om de informatie aan te leveren volgens de XBRL-standaard. De Belgische belastingdienst stelt XBRL verplicht vanaf 2006, de Nederlandse en Engelse belastingdiensten volgen in 2007. Toezichthouders als de SEC in Amerika, beginnen vanaf april 2005 met het accepteren van XBRL documenten.

‘Gebruikers van het Digital Reporting Platform van Software AG kunnen met Dragon Tag van Rivet eenvoudig zelf XBRL-rapportages samenstellen uit financiële gegevens in Microsoft Word- en Microsoft Excel-documenten,’ zegt Christian Barrios Marchant, lid van de raad van bestuur van Software AG. ‘Door de complexiteit van XBRL rapportages te verbergen onder het gebruiksgemak van desktop-software kunnen financieel specialisten zelf documenten markeren, herzien, valideren en exporteren.’

‘Rivet’s partnership met Software AG maakt het voor organisaties mogelijk om sneller en kostenffectiever aan te passen en te complimenteren aan de wereldwijde XBRL standaarden,’ stelt Mike Rohan, president van Rivet Software.

Zowel Software AG als Rivet Software zijn actieve leden van XBRL International, een internationaal non-profit consortium van meer dan 250 bedrijven, organisaties en overheidsinstanties die verantwoordelijk zijn voor de ontwikkeling, onderhoud en adoptie van de XBRL-standaard.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Duurzaamheid is bouwsteen digitale autonomie

    Governance & Privacy

    AP: Zonder duidelijke waarden dreigt het Wilde Westen van generatieve ai

    Data & AI

    Databescherming is geen compliance-probleem meer

    Governance & Privacy

    Waarom raden van bestuur anders naar cybersecurity moeten kijken

    Overheid

    Capgemini verkoopt Amerikaanse dochter na ICE-rel

    Carrière

    Nieuwe Epstein-files brengen Gates opnieuw in verlegenheid

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs