Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Nationale ICT Awards: 3mensio wint Broos van Erp-prijs

18 mei 2005 - 09:203 minuten leestijdActueelIT Strategy & Governance
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

3mensio Medical Imaging heeft gisteren tijdens de uitreiking van de Nationale ICT Awards de Broos van Erp-prijs gewonnen als beste start-up.

Gisteren vond in Media Plaza in Utrecht voor de vierde maal het Nationaal ICT Event plaats. Tijdens dit evenement zijn in het dagprogramma tal van ICT-toepassingen en business cases gepresenteerd, met als centrale thema ‘ICT aan het werk’. De gepresenteerde cases – alle genomineerd voor de Nationale ICT Awards en de Broos van Erp-prijs – werden tijdens openbare juryzittingen beoordeeld, waarna tijdens het avondprogramma de winnaars van de diverse onderscheidingen bekend zijn gemaakt.

De Broos van Erp-prijs voor de beste start-up werd gewonnen door
3mensio Medical Imaging BV met 3viseon.

ICT Personality 2005 werd Siep Eilander,directeur van het ICTU, vanwege zijn enthousiasme en doorzettingsvermogen bij het bouwen aan een digitale overheid.

De ICT Publieksprijs – de keuze van 1148 lezers van de VNU ICT vakbladen en –websites, ging naar Izecom die het programma Izemail ontwikkelde.

De Nationale ICT Award in de categorie MKB werd gewonnen door
Rijnja Repro BV met het FILE2SHARE Repro concept.

In de categorie Overheid/Non-profit won
De Trombosedienst Eemvallei in samenwerking met Portavita met het Transmuraal elektronisch patiëntendossier (EPD)

Bij de categorie Grootbedrijf was de winnaar
SNTdie met Virtual XS een grote innovatieve ontwikkeling in het eigen ebdrijf in gang zette.

De R&D en Innovatie Award ging naar
Software Improvement Group met de Software Monitor.

 

Dagprogramma
Het dagprogramma, dat werd bijgewoond door ruim 200 bezoekers, werd geopend met een keynote van Roel Pieper, Hoogleraar Electronic Commerce aan de Universiteit van Twente, die inging op het thema Technologie. Frank Crébas van Marktplaats hield vervolgens een keynote over het thema Business. Als laatste keynote speaker behandelde John Mensink van Philips het thema Consumer Trends.
Na de openingssessies presenteerden de genomineerden voor de diverse awards in Media Plaza hun business cases en ICT-toepassingen voor publiek en jury. Tevens werden de resultaten gepresenteerd van een onderzoek naar de aard en omvang van ICT-investeringen bij bedrijven in de afgelopen twee jaar, het beoogde effect hiervan en naar de mate waarin bedrijven van plan zijn de komende twee jaar ICT-investeringen te doen. Ter afsluiting van het dagprogramma verzorgde trendwatcher Hennie van der Pluijm een presentatie over trends in mogelijke doorbraaktechnologieën in de nabije toekomst.


ICT-awards
Tijdens het avondprogramma werden in aanwezigheid van zo’n 200 genodigden de Broos van Erp-prijs en de Nationale ICT-Awards uitgereikt. De jury, onder leiding van Amandus Lundqvist (voorzitter van het College van Bestuur TU Eindhoven), heeft in de afgelopen maanden in samenspraak met een voorjury per categorie de genomineerden geselecteerd.

Het Nationaal ICT Event heeft als doel het gebruik van ICT-toepassingen te stimuleren en een positieve bijdrage te leveren aan het klimaat rond ICT en e-business in Nederland. Het evenement verbindt daarbij tal van organisaties en personen, die actief betrokken zijn bij de ontwikkeling van ICT en ICT-toepassingen.


Het Nationaal ICT Event is een initiatief van het Ministerie van Economische Zaken, ICT~Office en Media Plaza en wordt georganiseerd in nauwe samenwerking met de partners VNU Business Publications en VNU Exhibitions.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: Bouw schreeuwt om BIM-experts, onterecht ontslag na geheime monitoring (en meer)

    Data & AI

    Ai speurt naar het awe-moment tijdens zonsverduistering

    Data & AI

    Mistral waait door ABN Amro

    Overheid

    Ambtenarenbonden willen ban op software van Palantir

    Sourcing & Vendor Management

    UU brengt met model it-kwetsbaarheden in kaart 

    Software & Development

    Kort: Meer winst voor Wolters Kluwer, Bending Spoons lijft Airtable in (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs