Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cisco introduceert nieuwe integratietechnologie

22 juni 2005 - 08:06ActueelGovernance & PrivacyCisco
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Cisco Systems, introduceert Application-Oriented Networking (AON); een nieuwe technologie om de communicatie tussen bedrijfsapplicaties te verbeteren door intelligentie toe te voegen aan het netwerk.

Met Cisco’s AON begrijpt het netwerk de taal van de applicatie, zodat berichtenstromen tussen applicaties op netwerkniveau kunnen worden gelezen. De nieuwe technologie ondersteunt Cisco’s Intelligent Information Network-visie en is het eerste intelligente routingsysteem dat communicatie tussen applicaties integreert in het netwerk.

IT-managers staan voor de uitdaging om bedrijfsapplicaties beter te beveiligen, te integreren en te optimaliseren om zo de productiviteit en de concurrentiepositie van de organisatie te verbeteren. In tegenstelling tot een vaak dure ad hoc- en maatwerkbenadering, maakt AON gebruik van het bestaande netwerk en applicaties. Hiermee komt Cisco tegemoet aan de wensen om kosten en complexiteit terug te dringen en de waarde van investeringen langer te behouden.

Met de nieuwe Cisco Application-Oriented Networking-producten werken bedrijfsapplicaties en het netwerk samen als een geïntegreerd systeem. Cisco biedt in eerste instantie een module voor datacenter-switches en een module voor routers gericht op filiaalkantoren.

Cisco’s AON is het resultaat van intensieve samenwerking met enkele grote marktpartijen, zoals IBM en SAP. Cisco werkt ook samen met dienstverleners en softwareleveranciers om geïntegreerde oplossingen en diensten te leveren, waaronder: Actional, ConnecTerra, Contivo, CXO, EDS, Infogain, ManTech, SAIC, Tibco Software, Trace Financial, TransAct Tools en Verisign.

Cisco is in 2003 gestart met het ’Intelligent Information Network’. Deze visie is erop gericht de intelligentie van het netwerk te vergroten om zo een veerkrachtiger, flexibeler en volledig geïntegreerd raamwerk te creëren voor bedrijfscommunicatie. De eerste fase bestaat uit de integratie van video, spraak en data binnen één systeem van netwerken. De tweede fase is gericht op de virtualisatie van netwerken, storage-oplossingen, servers en beveiligingsdiensten. Met AON introduceert Cisco de derde fase: een intelligent systeem – op netwerkniveau – dat de communicatie en de beveiliging van bedrijfsapplicaties verbetert.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudsector voelt zich gepasseerd bij keuze voor StackIT [update]

    Cloud & Infrastructuur

    Twijfels of ‘Lidl-cloud’ wel zo soeverein is

    Overheid

    UWV houdt geloof in dreigend it-fiasco: BMS

    Falen, fiasco, vallen, mislukt
    Overheid

    Een nieuw, uniek ict-dieptepunt bij het UWV

    Overheid

    Kans bijna verkeken om DigiD-kwestie snel op te lossen

    shutterstock_2339929885 TippaPatt 16x9
    Zorg

    ChipSoft bijt in het stof tegen noordelijke ziekenhuizen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs