Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

IGEL versterkt OEM-partnership met Microsoft

21 juli 2005 - 12:13ActueelGovernance & PrivacyIgel TechnologyMicrosoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

IGEL Technology, fabrikant van thin clients, versterkt zijn activiteiten in relatie tot de OEM-overeenkomst met Microsoft door de productstrategie die in de herfst van 2004 aangekondigd werd consequent te volgen.

Dit heeft tot gevolg dat het bedrijf zijn portfolio uitbreidt met de introductie van een nieuw model op het Windows CE-platform: de IGEL-132 CE Smart. Deze introductie definieert de prijs-kwaliteitverhouding opnieuw voor de onderkant van de markt. De nieuwste ICA- en RDP-clients worden nu meegeleverd dus de IGEL-132 CE Smart kan gebruikt worden in zowel een pure Windows- als Citrix-omgeving. Met een veelzijdige functionaliteit en superieure verbindingsmogelijkheden levert IGEL zijn klanten onovertroffen flexibiliteit.

De nieuwe IGEL-132 CE Smart plaatst de leverancier officieel aan de top van het thin client-segment onder 250 dollar. Naast de twee communicatieprotocollen, Citrix ICA en Microsoft RDP, is de IGEL-suite voor beheer op afstand ook standaard. Dankzij IGEL’s Remote Manager kunnen installaties van iedere omvang centraal en efficiënt beheerd worden, inclusief verschillende opties voor het aansluiten van randapparatuur en de mogelijkheid van geïntegreerde multi-sessies.

Heiko Gloge, managing director van IGEL Technology over de ontwikkeling van het CE-segment: ‘De gedeeltelijke openbaring van de broncode van Windows CE en het vrijere licentiebeleid van Microsoft in dit segment stelt ons in staat om onze productstrategie consequent te volgen en verder te bouwen op onze marktpositie. In deze context is de IGEL 132 CE Smart een echte uitdaging voor onze concurrenten en een nieuwe mijlpaal in onze Windows CE-strategie.’

‘Wij kijken uit naar een succesvolle voortzetting van het OEM-partnership met IGEL,’ zegt Hardy Poppinga, EMEA product manager, mobile & embedded devices division van Microsoft: ‘De voordelige en krachtige producten die IGEL ontwikkelt op basis van Windows CE 5.0 verrijken de thin client-markt en zorgen voor verdere groeikansen. We zijn ervan overtuigd dat we gezamenlijk met onze partners veel innovaties kunnen blijven ondersteunen.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    AI-Impactbarometer op rood: AP eist snelle actie kabinet

    Jacob Spoelstra
    Governance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Hunted

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    5 grootste ot incidenten
    Security & Awareness

    Deze 5 ot-incidenten hebben de security-wereld wakker geschud

    Overheid

    Digitale autonomie en de uitbesteding applicatiediensten omzetbelasting door de Staat

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs