Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Intel investeert meer in Chinese IP tv

17 augustus 2005 - 10:01ActueelCloud & InfrastructuurIntelOpenwave
Redactie Computable/Emerce
Redactie Computable/Emerce

Intel Capital steekt extra geld in het Chinese ip tv-bedrijf Openwave. De investing komt uit het Intel Capital China Technology Fund waarin 200 miljoen dollar zit, maar hoeveel geld Intel in Openwave steekt, vermeldt het niet.

Het bedrijf is actief in zowel in China als in de Verenigde Staten en werd in 2000 opgericht. De technologie van Onewave zorgt ervoor dat mensen met behulp van hun breedband-verbinding naar ip tv kunnen kijken. Onlangs sloot Onewave nog een alliantie met Chunghwa Telecom om video on demand-diensten te leveren in vijf steden in de Verenigde Staten. Viewtoo, een dochter van Openwave, is een belangrijke content aggregator in China. Het beschikt over een database met meer dan 15,000 uur gelicenseerde content.

Precies een maand geleden mocht Onewave zijn ipt tv-product laten zien aan Intel tijdens een speciale bijeenkomst. Openwave werd toen met nog twee bedrijven gekozen uit 400 Chinese bedrijven. Openwave stond al langer op de radar van het Amerikaanse chipbedrijf. Via het Digital Home Fund had Intel al een belang in Openwave.

Behalve in Openwave heeft Intel Capital ook nog geld gestoken in twee andere Chinese ondernemingen, maar dat zijn beiden chipbedrijven. Hoewel Intel Capital al in vijftig andere Chinese bedrijven geld heeft gestoken, is voor het eerst dat er geld uit het China Technology Fund naar bedrijven gaat.

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    IBM en Openwave werken samen in draadloos

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel wint partners voor digitale media-strategie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs