Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

CA bouwt agressieve telecomstrategie uit

05 oktober 2005 - 12:00ActueelGovernance & PrivacyCA Technologies
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Computer Associates gaat een nieuwe generatie oplossingen ontwikkelen voor infrastructuurmanagement, gericht op aanbieders van telefonie, kabel en draadloos internet.

Tijdens CA’s gebruikersconferentie Insight 2005 in Boston, voor eHealth- en Spectrum-klanten, lichtte CEO John Swainson toe hoe de recente overname van Concord Communications en zijn dochteronderneming Aprisma bijdragen aan de bestaande telecomstrategie van CA. Ook gaf hij aan dat er een nieuwe organisatie binnen CA zal komen om de markten voor telecommunicatie en dienstverlening te bedienen.

Met eHealth en Spectrum verzorgt CA systemen voor 23 van de 24 grootste telco’s ter wereld, volgens de Global 500 van Fortune Magazine, en voor alle toptien-kabelbedrijven.

‘Tot nu toe hielpen we service providers om hun interne IT-omgevingen op orde te krijgen,’ aldus Swainson. ‘Nu hebben we ook oplossingen voor het beheren van hun klantomgevingen en de infrastructuur waarmee ze hun diensten verlenen.’

Door de oplossingen van Concord en Aprisma te combineren met CA’s producten voor systeem-, security- en storage-management, kan CA een uitgebreide beheersoplossing bieden voor de telecommunicatie-industrie.

‘CA heeft de afgelopen twee jaar 1,2 miljard dollar geïnvesteerd in een platform voor IT-beheer dat consistent is met trends in de OSS-markt voor telco’s,’ zegt Swainson.

Het nieuwe team dat CA opstelt bevat telecommunicatieprofessionals met marketing-, presales support-, architectuur-, business development- en saleservaring. Het is de bedoeling dat het team CA’s bestaande oplossingen voor IT-management uitbreidt met ondersteuning voor IP VPN, mobiel internet, VoIP, en spraak, data en video via de kabel.

Meer informatie over de telecommunicatie-oplossingen van CA is beschikbaar via http://ca.com/solutions/telco.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Hoorzitting DigiD: Nederland moet digitale infrastructuur zelf beheren

    Cloud & Infrastructuur

    Zorgen bij bedrijven Metropoolregio Amsterdam over digitale autonomie

    Governance & Privacy

    Zo ontwikkel je ai-governance-kader voor je organisatie

    Overheid

    Nieuwe aanbesteding DigiD in de maak, maar Kamer blijft bezorgd

    Governance & Privacy

    Contract Logius met Solvinity loopt dit jaar af

    Security & Awareness

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs