Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

CNet helpt resellers aan hogere omzetten

01 november 2005 - 09:25ActueelGovernance & PrivacyCNetOnetrail
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Rich content is hot. Nog geen twee maanden nadat de uitgebreide productinformatie van CNet Channel via Onetrail op de Nederlandse markt is verschenen, zijn al zestien resellers overgestapt.

Veel resellers besluiten om hun offertesystemen, klantportalen, webshops en dergelijke te verrijken met de Rich Content van CNet Channel. Een aantal bedrijven die de overstap recent hebben gemaakt zijn onder andere AAC Cosmos, Bossers&Cnossen, Fairbanks, Infotheek, ISL, Morgan, Paradigit, ShopsatWork en Triconnect.

‘Het was vanaf het begin meteen al duidelijk dat een Nederlandse versie van de CNet Channel productsheets in een grote behoefte zou voorzien,’ zegt Jeroen Moonen van Onetrail. ‘Vooral de volledige dekking van het assortiment, de tijdigheid waarmee informatie beschikbaar komt, de Nederlandse taal en het feit dat alle gegevens zonder uitzondering door een groep van meer dan 200 ervaren editors worden samengesteld en gecontroleerd is uniek,’ zegt Nico Kalden van ShopsatWork.

De werkwijze van Onetrail en CNet is even eenvoudig als effectief. Iedere dag ontvangt Onetrail nieuwe productinformatie van fabrikanten en distributeurs. Onetrail verwerkt dit, normaliseert de gegevens en identificeert de nieuwe producten. Deze artikelen worden automatisch aangeboden aan het CNet Content Management Systeem. Hier wordt bepaald of het product reeds aanwezig is of dat de product sheets aangemaakt moeten worden. In het laatste geval zet het CNet systeem haar editors aan het werk om binnen één tot twee dagen de informatie te verzamelen. Daarmee is een zo volledig mogelijke dekking te allen tijde gegarandeerd.

CNet en Onetrail zorgen ervoor dat de Cnet-productsheets worden gecombineerd met de logistieke gegevens van de distributeurs. Het resultaat wordt vervolgens automatisch afgeleverd bij de klant of via een klant specifieke URL beschikbaar gesteld. Gegevens worden beschikbaar gesteld in ieder gewenst formaat, met de gewenste filters en update frequenties. Dubbele artikelen of het verkeerde plaatje bij het verkeerde product behoren hiermee tot het verleden.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    ChannelGovernance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Even niet

    ai
    ActueelData & AI

    Kort: Adviesraad voor NDS, contractbreuk VMware, ook Cloudflare gehackt (en meer)

    Google Big Tech
    ActueelGovernance & Privacy

    Google hoeft Chrome niet te verkopen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    SAP investeert miljarden in digitale soevereiniteit EU

    veilig security
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: Liever veilig dan goedkoop, Trump boos op Big Tech, onkraakbare quantumversleuteling (en meer)

    magnetron ai energiegebruik
    ActueelData & AI

    Kort: Ai-queries kosten toch wel veel energie, Privacy First waarschuwt (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs