Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Trend Micro introduceert ‘Worry-Free Security’

02 november 2005 - 10:473 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyTrend Micro
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Trend Micro heeft het 'Worry-Free Security'-initiatief geïntroduceerd. Daarmee wil Trend Micro kleine bedrijven die weinig tot geen IT-ondersteuning in huis hebben, helpen bij het beveiligen van hun netwerken.

Onderdeel van het initiatief is de nieuwste versie van Trend Micro’s antivirus- en antivirus/antispam-oplossingen met extra firewall-bescherming: Client Server Security en Client Server Messaging Security for SMB. Binnen afzienbare tijd zal het initiatief uitbreiding krijgen in de vorm van additionele diensten en oplossingen die speciaal bestemd zijn voor het midden- en kleinbedrijf.

Het initiatief van Trend Micro omvat drie strategische componenten: automatische bescherming tegen bedreigingen, geen beheerinspannenen en volledig geïntegreerde protectie tegen virussen, wormen, spyware, spam en Trojaanse paarden. Deze componenten zorgen gezamenlijk voor een geautomatiseerd schild dat bedrijven beschermt zonder dat zij 24 uur per dag IT-ondersteuning nodig hebben.

Trend Micro Client Server Security for SMB 3.0 combineert bestaande beschermingstechnologie met een nieuwe, geautomatiseerde benadering voor continue monitoring, feedback en bescherming tegen verschillende bedreigingen – van virussen tot hackers. Client Server Messaging Security for SMB 3.0 biedt bescherming tegen spam, phishing en ongewenste e-mailinhoud. Deze oplossingen doen dienst als voltijdse beveiligingsmedewerkers en beoordelen, voorkomen en beschermen tegen bedreigingen. Ook ruimen ze eventuele schadelijke code op. Op deze wijze komen ze tegemoet aan de uitdagingen op beveiligingsgebied van kleine en middelgrote bedrijven.

‘Voor kleine bedrijven kan de last van het beheer van onvoorspelbare bedreigingen immens zijn,’ zegt Steve Quane, general manager small and medium business operations bij Trend Micro. ‘Bedrijven hebben vaak geen groot supportteam, en zelfs wanneer dat er wel is, beschikken deze niet altijd over security-experts. Deze organisaties willen één oplossing, één installatie en één product, dat ze helpt bij het geautomatiseerd beschermen van hun bedrijf.’

Volgens een recent onderzoek van Trend Micro onder kleine en middelgrote bedrijven zegt 85 procent te zoeken naar een leverancier die hen adviseert over bedreigingen en die richtlijnen biedt voor het beschermen van bedrijfsmiddelen. Daarnaast zegt 72 procent zelf zo beperkt mogelijk actie te willen ondernemen bij een uitbraak. Zij willen een beveiligingsoplossing die hun netwerk zo zelfstandig mogelijk beschermt. De oplossingen van Trend Micro zijn met het oog hierop ontwikkeld. Met geautomatiseerde bescherming kunnen bedrijven zelf op de hoogte blijven van hun bestaande veiligheidsstatus, zonder dat ze kostbare middelen moeten inzetten voor dagelijks beheer.

‘Door onze ’Worry-Free’-oplossingen hoeven kleine en middelgrote bedrijven zich geen zorgen te maken over de inzet van nieuwe technologie en zijn ze in staat om hun total cost of ownership terug te dringen,’ aldus Quane. ‘Deze oplossingen minimaliseren de tijd die bedrijven besteden aan de zorg voor beveiliging en stelt ze in staat zich te richten op hun kernactiviteiten.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    soevereiniteit
    Governance & Privacy

    ICC vervangt Microsoft-werkplekken en gaat voor soevereiniteit

    privacy
    Governance & Privacy

    Verplicht scannen tegen kinderporno geschrapt omwille van privacy

    privacy
    Governance & Privacy

    Nieuwe Europese richtlijnen voor platforms en privacy

    ai hallucineren
    Data & AI

    Hoe voorkom je ai-hallucinatie?

    Data & AI

    Hoe tem je een ai-agent?

    Data & AI

    Discovery Museum en CGI presenteren interactieve expo over ai

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs