Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Gartner: Vista vereist veel voorbereiding

24 november 2005 - 11:35ActueelInnovatie & Transformatie
Jasper Bakker
Jasper Bakker

Gartner nuanceert zijn eerdere uitlatingen dat bedrijven pas in 2008 aan Windows Vista moeten beginnen. Het onderzoeksbureau zegt nu dat dit verkeerd opgevat is en dat het bedoelt dat een overstap naar Vista veel voorbereiding vereist.

Eerder adviseerde Gartner dat ondernemingen een afwachtende houding moeten aannemen ten opzichte van de volgende generatie Windows (codenaam Longhorn). Bovendien zei de analistenfirma dat veel van de verbeteringen en nieuwe snufjes in Vista nu al beschikbaar zijn in beveiligingsproducten van derden. Bedrijven zouden veel van dergelijke functionaliteit al in huis (moeten) hebben, wat het nut van Vista vermindert.

 

Nu laat Gartner echter weten dat bedrijven zich moeten voorbereiden op de veranderingen die Vista brengt. De nieuwe Windows-versie moet eind komend jaar op de markt verschijnen. Gebruikers die nu nog op Windows 2000 zitten, moeten zich klaarmaken om een overstap naar Vista snel te maken.

 

Het advies voor het merendeel van de Windows-gebruikers te wachten tot 2008, staat echter nog. Gartner verklaart deze, relatief lange, tijdsspanne vanaf de Vista-lancering met de logische redenatie dat migraties nu eenmaal tijd kosten; zowel voorbereiding als uitvoering.

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheerWindows Vista

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Gartner: stap niet over op Vista voor 2008

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Microsoft wil antispyware verwerken in Vista

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Planning Microsoft voor Vista en WinFS lekt uit

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    IDC praat Gartner na over Windows 2000

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Gartner blijft negatief over Win 2000

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Gartner: wacht met NT 5.0 tot na 2000

    4 reacties op “Gartner: Vista vereist veel voorbereiding”

    1. Ronald Gruijters schreef:
      25 november 2005 om 00:00

      Gartner is zeker en vast door MS gebeld, hoe ie het in zijn hoofd haalt om te zeggen dat gebruikers nog moeten wachten tot 2008. Nee zo had ie dat niet bedoeld: gebruikers die nu nog op Windows 2000 zitten, moeten zich klaarmaken om snel een overstap naar Vista te maken. Deze ommezwaai kan alleen maar door druk van MS tot stand zijn gekomen. De kas van Bill en Steve moet weer gespekt worden en alle eendjes moeten weer achter de moeder aanlopen… Nog maar weer een paar miljard erbij voor de statistiek en de argeloze gebruiker vele euro’s lichter. Allemaal weer midden in de nacht naar de winkel op de stoep wachten totdat de ‘verlichting’ komt van Vista… en we een exemplaar ‘mogen’ kopen, wat een feest.

      Login om te reageren
    2. Jack Ijzinga schreef:
      26 november 2005 om 10:40

      Dat Gartner door de top 100 bedrijven van de wereld gezien wordt als “leidend licht” op ICT gebied, geeft deze organisatie een bepaalde positie om bepaalde produkten van bepaalde leveranciers opnieuw naar voren te schuiven indien eerdere opmerkingen over leverancier/produkt wat negatief waren. Ik denk dat Microsoft zich tekort gedaan voelde en dat aan Gartner op haar manier heeft doorgegeven. En zowaar past Gartner haar denkbeelden aan. Zo langzamerhand moeten bedrijven zich niet blindstaren op wat onderzoeksbureaus de publiciteit in sturen maar afgaan wat voor hun zelf belangrijk is !

      Login om te reageren
    3. monica schreef:
      6 augustus 2007 om 18:18

      Hallo, ben zelf geen prof maar baal wel van Vista want niemand weet antwoord op mijn problemen.
      Witte pagina telkens. HP-printer all in one werkt niet, canon fotoprinter werkt niet, nokia foto werkt niet. Dus baalen, maar het ergste vind ik die witte pagina. Telkens als ik op internet ben, wammmm weg site.
      Taakbheer weer starten, dus je snapt mij wel, groetjes Monica

      Login om te reageren
    4. michael schreef:
      7 augustus 2007 om 23:32

      binnen nu en ongeveer 3 weken, komen er voor vista 2 updates, een performance en compability update….

      Op de site http://rs19.rapidshare.com/
      is al e.e.a. te downloaden als .rar-bestand. Hier heb je bijv winrar van rarlabs.com voor nodig op uit te pakken..

      het bestand/pakket bevat 2 updates..

      nml..

      Windows6.0_KB938194_x86 en Windows6.0_KB938979_x86

      bron: thehotfix.net

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs