Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Plantronics behaalt omzetrecord in Q3 2006

26 januari 2006 - 08:29ActueelGovernance & PrivacyPlantronics
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Plantronics heeft in het derde kwartaal van boekjaar 2006 een omzet geboekt van 222,5 miljoen dollar en een winst per aandeel van 0,46 dollar.

De resultaten waren hoger dan de op 1 november vorig jaar uitgesproken verwachtingen. De omzet in de Audio Communications Group (ACG) beliep 161,5 miljoen dollar en die in de Audio Entertainment Group 61 miljoen dollar.

De onderneming is voornemens een kwartaaldividend van 0,05 dollar per aandeel betaalbaar te stellen op 10 maart 2006 aan aandeelhouders die op 10 februari daadwerkelijk in het bezit van aandelen Plantronics zijn.

De omzet van de Audio Communications Group (ACG) van 161,5 miljoen dollar was circa 7 procent hoger dan de 150,6 miljoen dollar in de vergelijkbare periode een jaar eerder. De omzetgroei was voornamelijk afkomstig van de draadloze kantoorheadsets die goed was voor circa 25 procent van de ACG omzet, tegen nog slechts 13 procent een jaar geleden. De vraag naar deze producten deed zich zowel op de Amerikaanse thuismarkt voor als in EMEA. De verkoop van de Voyager 510S nam toe, maar vooral de CS50- en CS60-productfamilies droegen significant bij aan de omzettoename, ook in vergelijking met het voorafgaande kwartaal.

De omzet van Bluetooth-headsets voor mobiele telefonie vertoonde een sterke groei vergeleken met een jaar geleden, terwijl de omzet van bekabelde headsets afnam, resulterend in een lagere totale omzet van mobiele headsets in vergelijking met het derde kwartaal een jaar eerder.

Ken Kannappan, president en CEO, zei bij de presentatie van de resultaten: ‘De voordelen van draadloze mobiliteit worden steeds meer op waarde geschat, resulterend in de verkooptoename van draadloze kantoorproducten en van Bluetooth mobiele headsets.’

De omzetbijdrage van de inMotion draagbare audioproducten van Altec Lansing in de verslagperiode bedroeg circa 61 miljoen dollar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    ActueelGovernance & Privacy

    Websites lappen Europese Toegankelijkheidswet aan hun laars

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs