Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

TPS benoemt nieuwe countrymanager Benelux

13 februari 2006 - 09:09ActueelCarrièreTPS
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Twisted Pair Solutions (TPS), leverancier van het IP-platform WAVE (Wide Area Voice Environment) voor directe communicatie tussen gebruikers van uiteenlopende communicatiesystemen, heeft Kees Zeeman benoemd tot countrymanager Benelux.

Zeeman wordt in deze functie verantwoordelijk voor alle activiteiten van TPS in de Benelux. Belangrijke taken voor Zeeman zijn het verder uitbouwen van het klantenbestand en het aangaan en verdiepen van relaties met partners, waaronder netwerkleveranciers en applicatieontwikkelaars.

Zeeman versterkt TPS met ervaring op het gebied van netwerken, IP-communicatie en kennis van sectoren als public safety en defense. Van 1999 tot en met 2005 was hij accountmanager Public Safety Nederland bij Cisco Systems. In die periode bedacht hij concepten als Adagio (www.adagio-concept.nl) en de infrastructuur onder het Slachtoffer Volg Systeem. Zijn visie op de architectuur om dit soort toepassingen implementeerbaar en beheersbaar te maken, verwoordde hij in een bijdrage aan het boek 'Mobiele communicatie op de werkvloer' van Academic Service (2005).

De laatste anderhalf jaar was Zeeman vanuit Cisco al betrokken bij implementaties van WAVE, de interoperabiliteitsoplossing voor verschillende communicatiesystemen van TPS. Van 1993 tot 1999 was Zeeman werkzaam als consultant bij CMG. Daarvoor was hij bij TNO Defensieonderzoek verantwoordelijk voor de ontwikkeling van Decision Support Systemen, onder meer om de operationele inzetbaarheid van de Nederlandse F-16's te verhogen en de effectiviteit van wapensystemen vast te stellen in combinatie met C2- en C3I-concepten.

Kees Zeeman over zijn keuze: ‘Vooral de strategie van Twisted Pair Solutions spreekt mij enorm aan: uiteenlopende functionaliteit voor groepscommunicatie, zoals meet-me-conferencing, Push-to-Talk, instant messaging, intercom en 2-way Radio en recording, mogelijk maken over uiteenlopende systemen, netwerken en randapparatuur. Zo wordt directe communicatie mogelijk tussen VHF, UHF, Tetra, GSM, IP, telefonie en andere systemen. Maar je kunt ook denken aan radio-functionaliteit op PDA's via WLAN of UMTS, of het gebruik van een GSM als portofoon.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    OT monitoring herzien: van inzicht naa...

    Monitoring en logging van netwerkverkeer vormen een onmisbare basis voor OT security. Tegelijkertijd groeit het besef dat zichtbaarheid op zichzelf het risico niet verlaagt. In een omgeving met toenemende dreigingen,...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Drie drijfveren voor versnelling en verandering

    Carrière

    Atos Nederland start reorganisatie met vrijwillige vertrekregeling

    Financiële dienstverlening

    Kort: TMC kiest voor groei met ondernemende techprofessionals, 10 jaar Tikkie (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Ciso’s investeren massaal in monitoring door groei botverkeer

    Pim de Witte
    Data & AI

    Nederlands bedrijf trekt 320 miljoen aan voor ruimtelijke ai-modellen

    Data & AI

    Kort: Ai-cloud­spe­lers dagen hy­pers­ca­lers uit, Nearfield haalt re­cord­be­drag op (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs