Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

3Com lanceert nieuw partnerprogramma EMEA

10 maart 2006 - 09:233 minuten leestijdActueelGovernance & Privacy3Com Benelux

3Com introduceert een nieuw Focus Partner Programma voor channel-partners in de regio EMEA (Europa, Midden-Oosten en Afrika).

De nieuwe opzet van het partnerprogramma biedt partners meer mogelijkheden om hun omzet en winst te maximaliseren. Het programma beoordeelt en beloont partners op basis van commitment en expertise en biedt partners extra beloningen en voordeel naarmate ze meer investeren in 3Com-producten en -diensten.

Het 3Com Focus Partner Programma is ontwikkeld op basis van uitgebreid behoefteonderzoek onder bestaande en potentiële 3Com-partners. Het biedt partners onder meer technische specialisatiemogelijkheden, een verbeterd 3Earnings-kortingsprogramma, meer mogelijkheden om met opgebouwde financiële tegoeden (Marketing Development Funds – MDF) de marktvraag te stimuleren en verbeterde tools waaronder een nieuw Partner Dashboard, een nieuw opgezette Marketing Store en online configuratie- en service-offertetools. De komende maanden worden ook geautomatiseerde systemen voor leaddistributie en beheer en voor deal-registratie toegevoegd.

Het nieuwe programma meet het commitment en de investeringen van de partner in 3Com met een op punten gebaseerde niveau-indeling (Focus Level). Partners verzamelen punten voor het verkrijgen en onderhouden van technische specialisaties, voor het verwerven van Service Delivery Authorization- of Service Reseller Authorization-status en voor gerealiseerde omzet. Meer punten betekent een hoger Focus Level en meer voordeel.

Een belangrijke programma-uitbreiding is de mogelijkheid tot specialisatie in de technische kerndisciplines van 3Com: Security, IP Telephony, Enterprise LAN en Enterprise Wireless. Een technische specialisatie helpt de eindgebruiker met zijn keuze voor de juist gekwalificeerde partij. Partners kunnen zelf bepalen in welke categorie(ën) ze zich willen specialiseren. Binnen hun specialisme kunnen partners de status van Elite Partner verwerven, waarmee ze deel uitmaken van een exclusieve groep partners die voldoet aan de hoogste eisen die 3Com stelt aan kennis en kunde op het vlak van verkoop, techniek en service-ondersteuning.

Tot het 3Com Focus Partner Programma behoren 3Earnings-kortingen voor partners die beschikken over aantoonbare expertise binnen de specialisatiecategorieën, en MDF-gelden, die worden toegekend op basis van een omzetpercentage of op grond van een actievoorstel, afhankelijk van het Focus Level van de partner. Nieuwe tools, zoals het Partner Dashboard, geven partners een duidelijk beeld van hun 3Com-activiteiten. 3Com werkt het Dashboard continu bij, zodat partners altijd beschikken over actuele informatie over hun Focus Level, puntenontwikkeling, 3Earnings-tegoed en eventuele MDF-opbouw. Ze hebben daarnaast ook toegang tot vraagstimulerende tools, promotiemateriaal en marketingprogramma’s via de opnieuw ingerichte 3Com Marketing Store. Partners kunnen hun MDF-tegoed veelal zonder bijbetaling besteden via 3Com’s eigen marketingbureaus.

Om in aanmerking te komen voor deelname aan het programma dienen partners te voldoen aan een aantal registratievereisten. Voor het behalen van de Gold-, Silver- of Bronze-status moet de partner een minimumaantal punten verzamelen en voldoen aan een aantal aanvullende eisen, zoals het indienen van een businessplan en het opstellen van een halfjaarlijks partnerprofiel. De Focus Levels worden elke zes maanden beoordeeld, dus niet meer driemaandelijks, zodat partners met klanten en prospects consistenter kunnen werken aan langer lopende projecten. Voor het verwerven van technische specialisaties gelden bepaalde eisen met betrekking tot salestraining en technische certificering.

3Com heeft een nieuwe Business Partner-organisatie opgezet die zich uitsluitend bezighoudt met de ondersteuning van 3Com’s bestaande channel- en alliantiepartijen, en met het uitbouwen van relaties met strategische partners. Deze organisatie ondersteunt de verkoopactiviteiten voor large enterprise en MKB-klanten in EMEA en wordt geleid door ICT-veteraan Curt Fisher. Het nieuwe Focus Partner Programma is per direct beschikbaar voor EMEA-partners. Ga voor meer informatie naar http://emea.3com.com/partners.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    lui
    OpinieInnovatie & Transformatie

    Waarom ‘leverancier van jouw leverancier’ groot risico kan zijn

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Zo krijgt de overheid meer grip op clouddiensten

    OpinieOverheid

    De rechtszaak van een eeuw

    AchtergrondData & AI

    Ai met voorbedachten rade

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelGovernance & Privacy

    NLdigital deelt drieluik over digitale autonomie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Marco Gouw - Country Manager Veridas

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Geverifieerd, Echt en Betrouwbaar: Waa...

    Door Marco Gouw, Country Manager DACH & BENELUX bij Veridas Digitale transformatie heeft het makkelijker dan ooit gemaakt om een...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs