Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cordys en ITDS sluiten samenwerkingsovereenkomst

27 maart 2006 - 15:19ActueelGovernance & PrivacyCordysITDS

ITDS, een consultancyorganisatie die zich volledig richt op financiële instellingen, en Cordys hebben een samenwerkingsovereenkomst getekend. De organisaties bieden gezamenlijk een integrale oplossing die volledig is afgestemd op verzekeringsproducten.

Doordat de wetgeving op dit vlak continu verandert en de concurrentie toeneemt, passen verzekeraars hun organisatie en producten voortdurend aan. Daarbij komen ze vaak niet toe aan het verbeteren van het administratieve proces. De oplossing van Cordys en ITDS – gebaseerd op de scheiding van producten en processen – geeft verzekeraars overal en altijd toegang tot consistente informatie. Een groot voordeel is dat bestaande applicaties en systemen in gebruik kunnen blijven.

Bij veel verzekeraars zijn producteigenschappen ingebouwd in verschillende applicaties, waardoor bij aanpassingen van producten de benodigde wijzigingen aan systemen lastig in te schatten en door te voeren zijn. De oplossing van Cordys en ITDS maakt gebruik van een Service-Oriented Architecture (SOA) waarmee producteigenschappen zijn vast te leggen via één proces en op basis van één informatiebron.

Bovendien maken Cordys en ITDS gebruik van een speciale product-engine die voor alle systemen één bron van consistente informatie vormt. Hetzelfde proces is voor verschillende verzekeringsproducten te gebruiken, waardoor wijzigingen snel mogelijk zijn.

"We zijn blij dat ITDS Cordys heeft gekozen voor het ontwikkelen van nieuwe, op Cordys-gebaseerde, ITDS-businessproposities in de verzekeringsmarkt", zegt Frits Felix, Vice-President Cordys Europe. "ITDS heeft Cordys nadrukkelijk gekozen om een brug te slaan tussen de organisatie-eisen en de veelal complexe IT-omgevingen in deze markt, wat zeer goed aansluit bij onze visie dat businessprocessen gecombineerd met consultancyservices deze brug slaan."

"Met de flexibele oplossing van Cordys en ITDS kunnen verzekeraars de kwaliteit van hun dienstverlening verhogen en de concurrentie voorblijven", aldus Arjen de Boer, directeur van ITDS. "Cordys maakt integratie van processen mogelijk, waardoor productaanpassingen snel doorgevoerd kunnen worden. De combinatie van onze kennis van de markt en de oplossingen van Cordys biedt verzekeraars de flexibiliteit die nodig is in deze snel veranderende markt."

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    OT monitoring herzien: van inzicht naa...

    Monitoring en logging van netwerkverkeer vormen een onmisbare basis voor OT security. Tegelijkertijd groeit het besef dat zichtbaarheid op zichzelf het risico niet verlaagt. In een omgeving met toenemende dreigingen,...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Universiteit Utrecht claimt schade bij KPN na datacenterbrand

    Innovatie & Transformatie

    ‘Ai dwingt ons om risico’s opnieuw te definiëren’

    Software & Development

    Nieuwe EU‑licentieregels zetten techsector aan het werk

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    Eelco Eerenberg
    Governance & Privacy

    Fiscus draait uitbesteding btw-systeem aan Amerikaanse Fast deels terug 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs