Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Samsung introduceert supercompacte 4-in-1 laserprinter

04 april 2006 - 11:393 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacySamsung

Samsung introduceert een multifunctionele printer die kan printen, kopiëren, scannen en faxen. De SCX-4521F is zeer compact en daarmee prima geschikt voor de kleine en middelgrote kantoorafdelingen. Bovendien beschikt deze laserprinter van Samsung over functies die het gebruik nog efficiënter maken. Behalve de SCX-4521F introduceert Samsung dit voorjaar ook de single-pass laserprinter CLP-600 en 's werelds kleinste multifunctionele laserprinter SCX-4200.

SCX-4521F

De SCX-4521F kan printen, kopiëren, scannen en faxen. Werken met deze Samsung-printer is heel efficiënt: zo kan de gebruiker met de toets 'Favorite Copy' een bepaalde printoptie selecteren die hij het meest nodig heeft. 'Clone Copy' print een bepaald beeld verschillende keren op één vel papier, terwijl 'Auto Fit' een beeld automatisch print op de hele pagina, hoe klein het ook is. Met de optie 'ID Copy' kan de gebruiker de voor- en achterkant van een legitimatiebewijs samen op één kant van het papier printen. De SCX-4521F print tot twintig pagina's per minuut op A4-formaat. Met de speciale Toner Save-button bespaart de gebruiker tot 25 procent toner.

CLP-600

De compacte CLP-600 van Samsung beschikt over de single-pass-technologie, die de printsnelheid van kleurenprints aanzienlijk verhoogt. De gebruiker kan met de CLP-600 twintig kleurenprints per minuut maken. Daarmee past de CLP-600 perfect in kleine en middelgrote kantoren waar veel kleurenprints gemaakt worden. Verder geeft deze kleurenlaserprinter de printstatus en eventuele foutmeldingen aan op de pc, zodat de gebruiker direct vanaf het bureau ziet wat er gebeurt. De CLP-600 is tevens verkrijgbaar in een netwerkversie en een Postscript PCL-versie (CLP-650).

SCX-4200

Samsung introduceert met de SCX-4200 's werelds kleinste multifunctionele laserprinter. Deze printer is ideaal voor studenten, kleinere kantoren of particulieren met een kantoor aan huis. Dankzij de geringe afmetingen van 409 x 362 x 232 mm is de SCX-4200 eenvoudig te plaatsen in iedere ruimte. Het apparaat heeft een printsnelheid tot achttien pagina's in zwart/wit per minuut en verbruikt tot 40 procent minder toner dan normaal. Dat maakt de laserprinter erg efficiënt. Met de SCX-4200 scant de gebruiker heel eenvoudig kleurenprints van foto's of documenten. De gebruiker kan deze prints vervolgens via de pc uitwisselen per e-mail of plaatsen op websites. Ook deze printer beschikt over de opties 'Auto Fit', 'Clone Copy' en 'ID Copy'.

De printers van Samsung zijn in Nederland verkrijgbaar vanaf april 2006. De verkoopadviesprijzen inclusief B.T.W. bedragen € 339,- voor de SCX-4521F, € 659,- voor de CLP-600 en € 199,- voor de SCX-4200.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs