Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Sales director NewLevel gaat Novell adviseren

05 april 2006 - 09:30ActueelGovernance & Privacy
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

Judith Littel, sales director van trainingsaanbieder NewLevel, maakt sinds kort deel uit van Novells Advisory Council. Dit wereldwijde adviesorgaan komt twee keer per jaar een week bijeen en vergadert minstens een keer per maand (telefonisch) over de strategische keuzes die de open-sourceaanbieder moet maken. Littel hoopt dat resellers haar willen voeden met ideeën.

Littel werd uitgenodigd om zitting te nemen in de advisory council door Dan Veitkus, global vice president Novell Training Services. “Vorig jaar tijdens Brainshare in Barcelona heb ik kennis gemaakt met Dan en in dat gesprek heb ik wat positieve, opbouwende opmerkingen gemaakt. Blijkbaar waardeert hij mijn enthousiasme.”
Onderwerpen die op de agenda van de Advisory Council staan zijn sales- en marketingcampagnes en partner enablement (wat hebben de Novell-partners nodig om succesvoller te kunnen zijn), onderwerpen die Littel nauw aan het hart liggen. Eind vorig jaar zijn Novells Nederlandse platinumpartners op haar initiatief bij elkaar gekomen om te onderzoeken of ze door samenwerking Novell beter op de kaart kunnen krijgen. “Door creatief samen te werken met andere platinum partners kun je heel veel bereiken om de propositie van Novell op de Nederlandse markt te verbeteren”, stelt Littel.
Een van de onderwerpen die ze in het adviesorgaan aan de orde zal stellen is dat er geen mogelijkheid is om leertrajecten customized samen te stellen of blended trainingen, een combinatie van eLearning en fysieke trainingen, aan te bieden. “In Nederland is veel vraag naar customized trainingen en eLearning, maar Novell biedt alleen een standaard trainingsboek aan.”
Resellers die net als Littel kritisch kijken naar de manier waarop Novell opereert en tips en ideeën hebben die in de top van het bedrijf gehoord moeten worden, kunnen zich bij haar melden via judith.littel@newlevel.nl.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    GPUGate cyberaanval
    ActueelGovernance & Privacy

    Chatcontrol EU voorlopig ‘on hold’

    soevereine cloud
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    ActueelData & AI

    Surf: gebruik Copilot kan, maar wees voorzichtig

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    Ransomware data opslag
    AchtergrondSecurity & Awareness

    Ransomware in de zorg, hoe gaat Eurofins om met Nederlandse data?

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    ChannelGovernance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Even niet

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs