Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Trust presenteert twee onmisbare reisgenoten

06 april 2006 - 08:11ActueelDigitale werkplekTrust
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Trust heeft twee slimme oplossingen ontwikkeld waarmee een notebook ook in het buitenland kan worden gebruikt, bijvoorbeeld tijdens een zakenreis. De handige universele Trust PW-1250p Notebook Power Adapter (www.trust.com/14670) en de Trust PW-1350p Notebook Power Adapter (www.trust.com/14774).

Het eerstgenoemde model heeft vier stekkers die geschikt zijn voor 59 verschillende landen, zodat de stekker altijd past, zelfs in verre streken. De 6 uitwisselbare notebook-adaptertips en selecteerbare uitgangsstroom garanderen een volledige compatibiliteit met alle populaire notebookmodellen. Voor mensen met meer dan één werkplek of voor wie vaak onderweg is, is het essentieel dat er een extra adapter bij het notebook aanwezig is, zodat het origineel op een vaste plaats kan achterblijven. Deze nieuwe Trust-adapter is beveiligd tegen overbelasting, kortsluiting en oververhitting, en kan worden aangesloten op wisselstroom tussen 120 ~ 240 V AC [50/60 Hz] met een gelijkspanningsuitgang van 15/16/18/19/20 /22 V [3.5A] 24 V [3A] (max. 70W). Dankzij de kabel met een lengte van 1,80 m, kan de gebruiker overal comfortabel werken met het notebook. De Trust Power Adapter is voorzien van een handige sleutel voor het instellen van het voltage en wordt geleverd met een meertalige handleiding.

Het tweede model, de 1350p Notebook Power Adapter, is dankzij zijn capaciteit van 120W geschikt voor de meer geavanceerde notebooksystemen (die meer stroom verbruiken). Dit model kan worden gebruikt in 58 landen waaronder de VS, Europa en het VK en is voorzien van 6 verschillende notebookaansluitingen en een selecteerbare uitgangsstroom, zodat de adapter compatibel is met alle populaire notebookmodellen met 15/16/18/19/20 Volt [6A] en 22/24 Volt [5A] gelijkstroomuitgang. De adapter is beveiligd tegen overbelasting, kortsluiting en oververhitting en schakelt automatisch over naar het juiste ingangsvoltage 100-240V AC (50/60 Hz).

De Trust Notebook Power Adapter PW-1250p is verkrijgbaar vanaf eind maart en de Trust PW-1350p Notebook Power Adapter vanaf begin juni.

Winkeladviesprijs, inclusief BTW

Trust PW-1250p Notebook Power Adapter – € 39,95
Trust PW-1350p Notebook Power Adapter – € 79,95

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Gekaapte landex­ten­sies tonen hoe kwetsbaar dns blijft

    Cloud & Infrastructure

    Private equity OEP stapt in bij technologiedistributeur Nexora

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs