Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Belkin wint Europese Best Vendor Award

08 juni 2006 - 11:46ActueelGovernance & PrivacyBelkin

Belkin, marktleider op het gebied van connectiviteitsoplossingen, wordt wederom erkend als Best Vendor tijdens RetailVision® Europe Spring 2006 in Barcelona. Meer dan 175 aanwezige retailmanagers brachten hun stem uit op producten van honderd leveranciers. De “Best of RetailVision Europe Awards” is een van de belangrijkste prijzen in de consumententechnologiemarkt. Andere organisaties genomineerd in de categorie Best Vendor waren AMD, Maxtor en Sony Europa.

Tijdens de presentatie op RetailVision bracht Belkin een discussie tot stand over channel- en technologische trends met aanwezige retailers. Met zijn wireless netwerkoplossingen en vernieuwende AV-producten bleek Belkin in staat de leiding te nemen in de discussie rond connectiviteitstrends en de convergentie van PC en TV. Belkin toonde onder andere de succesvolle PureAV-productreeks, bestaande uit hoge-kwaliteit componenten, kabels en stroombeveiligingsproducten. Deze stroombeveiligingsproducten zijn ontworpen om de home cinema-ervaring te optimaliseren en maakt het voor gebruikers mogelijk om computers en mobiele apparaten aan te sluiten op het home entertainment-systeem.

Op Retail Vision komen retailers en verkopers komen samen om de laatste technologieën en channel-programma’s te bespreken en partnermogelijkheden te ontwikkelen. “RetailVision is het belangrijkste evenement in Europa. Het evenement maakt het voor ons mogelijk onze klanten te spreken in een serie van groepbijeenkomsten en belangrijke individuele gesprekken”, zegt Sean Williams, Vice President Europe voor Belkin. “Het is een grote eer om door deze groep van belangrijke managers en beslissers uit de retailindustrie te worden uitgeroepen tot Best Vendor. Iedereen bij Belkin is zeer trots op deze prijs.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    AI-Impactbarometer op rood: AP eist snelle actie kabinet

    Jacob Spoelstra
    Governance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Hunted

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    5 grootste ot incidenten
    Security & Awareness

    Deze 5 ot-incidenten hebben de security-wereld wakker geschud

    Overheid

    Digitale autonomie en de uitbesteding applicatiediensten omzetbelasting door de Staat

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs