Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Jean-Pierre Philips benoemd tot area manager Benelux & France

20 juni 2006 - 09:12ActueelGovernance & PrivacyPegasystems

Jean-Pierre Philips (52) is benoemd tot area manager Benelux & France voor het Amerikaanse bedrijf Pegasystems, leverancier van business process management software. Philips zal vanuit Brussel beginnen met de opbouw van de Benelux-organisatie, die zich zal bezighouden met marketing, sales, implementatie en onderhoud van de softwaresystemen, die in de Benelux reeds bij de ING Bank, Fin-Force en de Rabobank geïmplementeerd zijn.

Jean-Pierre Philips werkt sinds 2005 bij Pegasystems en heeft meer dan 25 jaar ervaring met sales en implementatie van ICT-oplossingen voor de financiële sector in Europa. Jean-Pierre Philips is een Handelsingenieur van de K.U. Leuven en heeft een master-degree in financieel management van de VLEKHO business school in Brussel. Na zijn studie was hij in diverse sales- en senior management functies werkzaam voor Comshare, Dafsa-Kompass Group en Stratus Computer Belgium. In 1991 zette hij als onafhankelijk managing consultant Unicorn Services op en werkte hij acht jaar als country manager België & Nederland bij Misys Banking Systems. Van 2001 tot 2005 werkte Philips als directeur business development bij TietoEnator Payment Solutions.

Pegasystems levert business process management systemen, waarmee complexe en continu veranderende werkprocessen geautomatiseerd en geoptimaliseerd kunnen worden. De systemen zijn gebaseerd op zeer innovatieve software voor het formuleren van process- en business rules. Op het gestandaardiseerde BPM-platform zijn een reeks solution frameworks van specifieke best practices voor organisaties in de financiële dienstverlening, de verzekeringswereld, gezondheidszorg, industrie en de overheid gebouwd. Door zowel Forrester Research als Gartner Group wordt Pegasystems tot de marktleiders in business proces management systemen gerekend.

Het hoofdkantoor van Pegasystems is gevestigd in Cambridge (USA). Daarnaast heeft Pegasystems vestigingen in Noord-Amerika, Europa en Azië, waar in het totaal zo'n 450 mensen werken. Pegasystems is genoteerd aan de Nasdaq (PEGA). In het afgelopen boekjaar werden een recordomzet van 102 miljoen dollar en een winst van 4,7 miljoen dollar gerealiseerd.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Europese regels drijven digitale infrastructuur in handen van niet-Europese giganten

    inhaalrace behind the curve
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: Euro-tech steunt DSA, ciso’s behind the curve, massaclaim labhack loopt in miljoenen (en meer)

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Informatiebeveiliging in de zorg: wat houdt de NEN 7510 in?

    eigenwijs overmoed overconfidence
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: phishing nummer één wegens overmoed, klok tikt voor cio’s (en meer)

    Leeftijdsverificatie
    ActueelGovernance & Privacy

    Bluesky kan kosten strenge leeftijdscontrole niet dragen

    ActueelSecurity & Awareness

    Anti-phishingtraining sorteert nauwelijks effect

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs