Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Adobe Flash Player 9 luidt nieuw tijdperk in voor dynamische media en rijke internetapplicaties

03 juli 2006 - 13:193 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurAdobe

Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) introduceert Adobe® Flash® Player 9 (voorheen Flash Player 8.5). De nieuwe-generatie Flash Player biedt een veilige, lichtgewicht en robuuste runtime-omgeving voor rijke media-content en Rich Internet Applications voor organisaties. Flash Player 9 biedt tot tien keer snellere prestaties door ActionScript 3.0 en een nieuwe ActionScript Virtual Machine (AVM), met een Just In Time (JIT)-compiler die ActionScript-bytecode vertaalt naar native code voor snelle uitvoering.

Flash Player is geïnstalleerd op meer dan 600 miljoen PC’s en mobiele apparaten met een internetverbinding wereldwijd en biedt consistente en voorspelbare applicatie-runtime-mogelijkheden in verschillende browsers en op desktopcomputers en andere apparaten. Flash Player en Adobe Reader® leveren client-runtime-mogelijkheden voor het Adobe Engagement Platform. Dat biedt tools, een programmeringsmodel, componenten en diensten waarmee designers en ontwikkelaars rijke en dynamische content en applicaties kunnen opzetten voor een groot publiek via vrijwel elk medium.

Flash Player 9 levert bovendien nieuwe applicatie-runtime-mogelijkheden voor Adobe Flex™ 2, dat ook vandaag wordt aangekondigd (zie apart persbericht). De Flex 2-productlijn biedt een uitgebreide, geïntegreerde toolset en technologie voor snelle end-to-end ontwikkeling van rijke en innovatieve webapplicaties.

“Ontwikkelaars kunnen met Flash Player 9 een nieuwe generatie van webapplicaties maken door verbeterde prestaties en scripting”, zegt Kevin Lynch, senior vice president en chief software architect bij Adobe Systems. “We hopen dat de Flash-gemeenschap de nieuwe mogelijkheden van Flash Player snel zal gebruiken bij hun innovaties.”

Ontwikkelaars kunnen nu krachtige en dynamische multimediacontent en –applicaties creëren via ActionScript 3.0 en een nieuwe, geoptimaliseerde ActionScript Virtual Machine (AVM). ActionScript 3.0 is een sterke, objectgeoriërenteerde en ECMAScript-compliant programmeertaal. De taal biedt bekende syntax en aantrekkelijke nieuwe mogelijkheden, zoals ECMAScript voor XML (E4X), reguliere expressies en een gestandaardiseerd DOM event-model. Adobe is een actieve deelnemer aan het technische comité Ecma International Programming Language (TC39-TG1), dat de ECMAScript Edition 4 (ES4)-standaard aan het ontwikkelen is. ECMAScript is de basis die gebruikt wordt door talen als Adobe ActionScript, Netscape JavaScript en Microsoft Jscript.

“Het creëren van aantrekkelijke, interactieve en expressieve applicaties is zeker niet gemakkelijk. Adobe Flash Player 9 en Flex 2 zorgen echter voor een naadloos proces, van ontwikkeling tot oplevering”, zegt Darron Schall, ontwikkelaar van de FC64 Commodore C64 Emulator. “Met de geoptimaliseerde ActionScript 3.0 application program interfaces (API’s) in Flash Player 9 kon ik een open-source realtime emulator van de Commodore 64 maken.”

De AVM is vanuit niets opgebouwd om nieuwe prestaties en mogelijkheden aan te bieden, inclusief efficiënter geheugengebruik, snellere opstarttijden van applicaties, verbeterd debugging en volledige rapportage van runtime-errors. Ontwikkelaars kunnen met bestaande vaardigheden snel en eenvoudig rijke internetapplicaties bouwen.

Via installaties van Flash Player Express en auto-update-meldingen voor huidige Flash Player-gebruikers zal Flash Player 9 snel opgepikt worden. Volgens onderzoek van de NPD Group bereiken nieuwe versies van Flash in ongeveer 12 maanden 80 procent van alle desktopcomputers met een internetverbinding. Voor meer informatie over de adoptie van Flash Player bezoekt u http://www.adobe.com/products/player-census/flashplayer/. 

Prijzen en beschikbaarheid

Adobe Flash Player 9 is direct beschikbaar als gratis download van www.adobe.com/go/getflashplayer. Flash Player 9 is zowel in het Engels als in andere talen beschikbaar en wordt aangeboden voor Windows- en Macintosh-besturingssystemen. Voor meer informatie over Flash Player 9 bezoekt u www.adobe.com/go/getflashplayer. Voor systeemeisen bezoekt u http://www.adobe.com/products/flashplayer/productinfo/systemreqs/.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    Data & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs